Обласна школа педагогічної майстерності для вчителів німецької мови

вкл. .

головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 20 грудня 2018 року на базі Сумської гімназії № 1 відбулося засідання обласної школи педагогічної майстерності «Формування ключових компетентностей в учнів на уроках німецької мови», на якому були присутні 12 учителів німецької мови області.

З вітальним словом до учасників обласної школи педагогічної майстерності звернулася Бондарєва К.І., директор Сумської гімназії № 1.

Пчеляна Л.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Сумської гімназії № 1 презентувала результати десятирічної роботи гімназії у міжнародному проекті «PASCH» з вивчення німецької мови.

Питання про особливості формування ключових компетентностей в учнів на уроках німецької мови висвітлила Єременко І.В., методист з іноземних мов Сумського ОІППО, надавши методичні рекомендації.

У рамках заходу проведено майстер-клас за темою: «Подорож німецькомовними країнами» учителями німецької мови Сумської гімназії № 1: Сердюк І.В., учителем німецької мови вищої категорії, Дашкіною О.В., учителем першої категорії, Ярошенко І.І., учителем другої категорії.

Учасники обласної школи педагогічної майстерності мали змогу взяти участь у практичній частині майстер-класу та обмінятися досвідом роботи у викладанні німецької мови.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new