Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Обласна школа передового педагогічного досвіду

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 18 грудня на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка відбулася обласна школа передового педагогічного досвіду «Формування предметних компетентностей учнів з фізики в закладах загальної середньої освіти».

Мета заходу – поширення передового педагогічного досвіду Лісаченко М.О., учитель фізики Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка, учителя-методиста.

На заході були присутні представники: Білопільського, Конотопського, Недригайлівського районів; мм. Суми, Лебедин; Недригайлівської, Степанівської (Сумського району) ОТГ, у загальній кількості 8 осіб.

Відкрила засідання обласної школи передового педагогічного досвіду методист з фізики та астрономії Сумського ОІППО Карпуша В.М., яка ознайомила присутніх з планом роботи школи педагогічної майстерності.

Привітала присутніх заступник директора з навчально-виховної роботи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Дігтар О.А., яка презентувала заклад освіти та розповіла про умови професійної діяльності учителя фізики Лісаченко М.О.

Карпуша В.М. ознайомила учасників з системою роботи вчителя фізики Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Лісаченко М.О. щодо формування предметної компетентності з фізики.

Лісаченко М.О. продемонструвала дієвість підібраних нею методів навчання здобувачів освіти, що сприяють формуванню предметної компетенетності з фізики, під час проведення уроку в 10-му класі з теми «Реактивний рух в природі та техніці».

Під керівництвом Карпуші В.М. та Лісаченко М.О. учасники школи в ході майстер-класів набули навичок застосування методів формування ціннісних орієнтацій та активізації життєвого досвіду в навчанні учнів з фізики.

За результатами роботи учасники отримали методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new