Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Обласний науково-практичний семінар з математики

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 29 листопада 2018 року на базі кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ відбувся обласний науково-практичний семінар «Підготовка учнів до ЗНО 2019 року з математики», у якому взяли участь керівники методичних об’єднань, учителі математики закладів загальної середньої освіти Сумської області в кількості 58 осіб.

Методист з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Свєтлова Т.В. наголосила на організаційно-методичних аспектах підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2019 році.

Захарченко Н.М., старший викладач кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, проаналізувала виконання завдань з параметрами сертифікаційних робіт з математики 2016, 2017, 2018 років, наголосила на специфіці розв’язування завдань з параметрами, продемонструвала основні методи розв’язування рівнянь і нерівностей з параметрами.

Одарченко Н.І., доцент кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, кандидат педагогічних наук, доцент, акцентувала увагу присутніх на методах розв’язування логарифмічних, показникових рівнянь і нерівностей з параметрами.

Шуда І.О., завідувачка кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, доктор фізико-математичних наук, доцент, акцентувала увагу присутніх на формах співпраці закладів освіти Сумської області за напрямом математичної освіти.

З учителями математики закладів загальної середньої освіти Свєтловою Т.В. та Захарченко Н.М. проведено практичне заняття-тренінг із розв’язування рівнянь і нерівностей з параметрами та надано методичний коментар щодо розв’язків цих завдань учителями.

За результатами роботи учасники отримали методичні рекомендації щодо підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО з математики в 2019 році, навчально-методичні та інформаційні матеріали.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new