Мобільний консультпункт «Власна методична розробка»

вкл. .

на головну5 вересня 2018 року, відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відбулося чергове навчання учасників мобільного консультпункту – педагогів, які претендують на присвоєння звання «учитель-методист» («викладач-методист», «вихователь-методист», «керівник-гуртка-методист», «практичний психолог-методист»).

Зі словами вітання до учасників звернулась Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, к.пед.н., доцент, яка наголосила на нормативно-правовій базі з означеного питання та особливостях моделювання власної методичної розробки.

Презентаційний вернісаж власних методичних розробок учителів області для учасників заходу підготувала Курган О.В., методист з експериментально-дослідної діяльності та передового педагогічного досвіду навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

З порядком подання розробки на розгляд комісії зі схвалення власних методичних розробок педагогічних працівників ознайомила Сердюк О.П., завідувач навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

У другій частині роботи консультпункту учасники заходу працювали індивідуально з членами експертних груп зі схвалення власних методичних розробок.

По закінченню роботи учасники обласної школи майбутнього учителя-методиста отримали методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new