Нарада з питань підготовки персоналу пунктів проведення вступних випробувань на другий (магістерський) рівень вищої освіти у Сумській області.

вкл. .

005 1У зв’язку з проведенням випробувань на другий (магістерський) рівень вищої освіти, що проводяться за технологією ЗНО, за участі директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка та куратора Сумської області Валерії Ханікової 10 липня 2018 року у Сумському державному університеті та Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбулися установчі наради для персоналу пунктів проведення єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

На нараді у Сумському державному університеті була присутня директор Департаменту освіти i науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, яка наголосила на важливості дотримання процедури тестування для вступників.

На нарадах були розглянуті організаційні питання підготовки та особливості проведення вступних випробувань, а також відпрацьована технологія оформлення документації та обговорені детальні кроки технологічної інструкції персоналу.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new