Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕБІНАР «Всеукраїнський конкурс «Учитель року»

вкл. .

на головну resultЗа ініціативи Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України 07.06.2018 відбувся всеукраїнський вебінар «Всеукраїнський конкурс «Учитель року». Від Сумської області у всеукраїнському вебінарі взяла участь Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Модератором вебінару виступила Артеменко О.А., начальник відділу організації масових заходів Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Артеменко О.А. окреслила перспективні лінії та виклики щодо організації проведення конкурсу в 2019 році й відповіла на всі запитання учасників студії.

Захід, який відбувся за підтримки компанії Microsoft у форматі «запитання-відповідь», об´єднав 26 учасників – відповідальних осіб за проведення конкурсу в усіх областях України, був компактним і корисним.

До відома.

З 01 червня 2018 року вступило в дію оновлене Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року» − https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-polozhennya-pro-vseukrayinskij-konkurs-uchitel-roku

У 2019 році конкурс відбудеться за 5 номінаціями: «Географія», «Французька мова», «Захист Вітчизни», «Основи здоров'я», «Учитель інклюзивного класу» (початкова школа).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new