Обласна методична студія «Соціально-економічна освіта дошкільників – сучасний погляд» (за освітнім проектом «Афлатот»)

вкл. .

 головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 17 травня на базі Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Теремок» Охтирської міської ради, за модераторства методиста з дошкільної освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Міщенко Л.Б., проведено обласну методичну студію «Соціально-економічна освіта дошкільників – сучасний погляд» (за освітнім проектом «Афлатот»).

У студії взяли участь представники базових дошкільних навчальних закладів Сумської області, які є учасниками Міжнародного проекту із соціальної та фінансової освіти дітей від 3 до 6 років «Афлатот» та інші педагоги Сумської області, у кількості 32 педагоги.

Метою роботи студії була партнерська взаємодія педагогів у рамках роботи за проектом соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатот».

Розпочали роботу заходу музичним вітанням вихованців Охтирського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Теремок».

Програма заходу складалась з практичної та пленарної частини. Учасники мали змогу переглянути: заняття в рамках міжнародного освітнього проекту соціальної та фінансової освіти «Афлатот»; театралізовану виставу за участі дітей старшого дошкільного віку – «Економічні поради Афлатуна»; виставку-презентацію педагогічних ідей та знахідок за проектом «Афлатот» – «Економічна освіта дошкільників»; презентація робочих зошитів за авторською розробкою із соціально-фінансової освіти дітей дошкільного віку за проектом «Афлатот» – «Школа маленьких економістів Афлатуна» ; ділову гру за участі батьків вихованців –

«Економічне виховання в родині», а також узяти участь в екскурсії - огляді розвивального середовища соціально-економічного спрямування.

У пленарній частині заходу учасники ознайомилися з іформацією щодо перебігу упровадження програми «Афлатот» на Всеукраїнському та обласному рівнях, яку надала Міщенко Л. Б., методист з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО; учасники поділилися своїми напрацюваннями щодо упровадження програми «Афлатот» на районному (міському) рівнях.

За результатами роботи студії учасники отримали методичні рекомендації щодо подальшого упровадження програми «Афлатот».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new