Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Освітні можливості сучасних медіа

вкл. .

IMG 6657 головна resultЗ 23.04.2018 р. по 27.04.2018 р. на базі КЗ Сумський ОІППО відбулися експрес-курси  «Освітні можливості сучасних медіа: соціальні мережі, технології створення wiki-статті». Вчителі різних предметів, мали змогу зануритися в цікаву атмосферу курсів підвищення кваліфікації щодо використання медіа-технологій у освітньому процесі. Навчання проводили фахівці Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Марія Олексіївна Антонченко та Михайло Сергійович Ніколаєнко. Слухачі курсів отримали нові знання, які згодом будуть впроваджувати у свою професійну діяльність.

Учасниками експрес-курсів отримані теоретичні та практичні знання, які допоможуть зробити навчальний процес сучасним, цікавим та інноваційним. Слухачі ознайомились з Концепцією медіаосвіти в Україні, історією її розвитку у світі, видами сучасних медіа та значимістю формування критичного мислення. В рамках програми курсів було надано допомогу по використанню сучасних медіа-технологій в освітній діяльності: соціальних мереж, веб 2.0, аудіо та відео обробки інформації, роботи з Wiki-статтями. Під час проведення експрес-курсів були розглянуті питання використання інформації, її достовірності, авторського права та безпечної роботи в мережі Інтернет.

Слухачами були створені власні доробки, виконані публікації в соціальних мережах, отримані навички роботи в групах, навчились створювати статті з використанням wiki- розмітки, створювати власні та спільні блоги, використовувати їх у освітньому просторі.

Слухачі курсів відзначають змістовність і доступність викладеного матеріалу, надали позитивні відгуки про експрес-курси: «Сучасні технології, стан та перспективи розвитку медіаосвіти в Україні, вплив медіа на свідомість людей та обґрунтована необхідність формування критичного мислення є актуальними та необхідними для сучасного вчителя», – говорять учасники курсів та рекомендують їх всім педагогам.

Група “Oсвітні можливості сучасних медіа” у Facebook. – Режим доступу: https://www.facebook.com/groups/1717325451690319/ .

Блог “Oсвітні можливості сучасних медіа”. – Режим доступу: https://educationnewmedia.blogspot.com/.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new