Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 05.12.2018 №781-ОД «Про проведення II (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 25.10.2018 №684-ОД Про організацію та порядок проведення І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Графік підготовки вчителів початкової школи Сумської області, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/20 навчальному році

Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Реалізація наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» у курсах географії та економіки

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 12.04.2018 на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар вчителів географії та економіки «Реалізація наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» у курсах географії та економіки».

Мета заходу – пошук шляхів реалізації наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» у курсах географії та економіки.

На заході були присутні представники: Білопільського, Буринського, Великописарівського, Глухівського, Конотопського, Краснопільського, Кролевецького, Липоводолинського, Недригайлівського, Путивльського, Сумського, Тростянецького, Шосткинського районів та мм. Глухів, Конотоп, Лебедин, Охтирка, Ромни, Суми, Шостка, Сумської обласної гімназії для творчо обдарованих дітей (у загальній кількості 36 осіб).

На семінарі виступили: Попов В.Д., методист географії та економіки Сумського ОІППО з темою «Створення підприємницької складової уроку»; Савочка Ю.О., учитель економіки Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради з темою «Реалізація наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» в курсах «Загальна географія» (6 клас) та «Материки та океани» (7 клас)»; Макаренко М.І., професор кафедри міжнародної економіки навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету, доктор економічних наук з темою «Реалізація наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» в курсі «Україна і світове господарство» (9 клас, тема «Світове господарство»); Семеног А.Ю., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету, кандидат економічних наук з темою «Реалізація наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» в курсі «Україна і світове господарство» (9 клас, тема «Фінансові послуги. Комп’ютерне програмування»); Троїцька М.Ю.

Старший викладач кафедри психології Сумського ОІППО Троїцька М.Ю. провела тренінг з теми «характерні ознаки стилів особистості в бізнесових взаємовідносинах».

Під час проведення «круглого столу» учасники обмінялись думками щодо важливості питання запровадження наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» в освітній процес, яка забезпечує реалізацію компетентнісного підходу навчання у Новій українській школі.

За результатами роботи обласного семінару учасники отримали методичні рекомендації практичного спрямування.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new