Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 05.12.2018 №781-ОД «Про проведення II (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 25.10.2018 №684-ОД Про організацію та порядок проведення І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Графік підготовки вчителів початкової школи Сумської області, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/20 навчальному році

Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

ІІ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 10 квітня, на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відбулось ІІ засідання обласної творчої групи вчителів історії за темою «Практичні заняття як засіб формування предметних компетентностей учнів з історії».

Запровадження оновленою програмою для 5-9 класів з історії практичних робіт є результатом реалізації компетентнісного навчання. Практичні уроки відкривають перспективу формування вмінь і навичок учнів, які можуть слугувати їм запорукою самостійного здобування знань із різноманітних джерел інформації та творчого їх використання в житті.

У ході роботи учасники обласної творчої групи, за допомогою методиста з історії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Третьякової О.В., ознайомились із методикою проведення практичних робіт з історії України в 7-9 класах за оновленими програмами; від старшого викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти СОІППО, кандидата педагогічних наук Драновської С.В. педагоги отримали інформацію щодо організації навчальної діяльності учнів 10-11 класів на практичних заняттях з історії України та всесвітньої історії за програмами 2018-2019 навчального року.

Свої творчі завдання до практичних занять з історії презентували члени обласної творчої групи (Юдін В.М. – учитель історії Руднєвського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради, Вовденко О.В. – учитель історії Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради, Гармаш Л.О. – учитель історії Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради, Сергієнко М.Г. – учитель історії Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кролевецької об’єднаної територіальної громади)

За результатами роботи члени обласної творчої групи отримали методичні рекомендації  щодо організації та проведення практичних занять з історії.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new