Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 05.12.2018 №781-ОД «Про проведення II (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 25.10.2018 №684-ОД Про організацію та порядок проведення І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Графік підготовки вчителів початкової школи Сумської області, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/20 навчальному році

Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Обласний семінар вчителів музичного мистецтва

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 28 лютого 2018 на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В. Стрельченка м. Суми відбувся обласний семінар учителів музичного мистецтва «Формування художньо-естетичних компетентностей школярів на уроках музичного мистецтва в контексті нової української школи», за модераторства Сердюк О.П., методиста з музичного мистецтва та естетичних дисциплін Сумського ОІППО.

Відкрила обласний семінар методист з музичного мистецтва та естетичних дисциплін навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Сердюк О.П., яка розглянула питання формування предметних компетентностей учнів на уроках музичного мистецтва.

Методист Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Тиченко І.В ознайомила учасників заходу з практичним аспектом мотиваційного компоненту в професійній діяльності сучасного вчителя музичного мистецтва.

Психолог Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В. Стрельченка м. Суми Семененко С.М. виступила з презентацією «Психологічна готовність учителів музичного мистецтва до взаємодії з учнями в педагогіці партнерства в контектсі Нової української школи».

Учитель музичного мистецтва Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В. Стрельченка м. Суми Новікова В.М., презентувала досвід «Формування художньо-естетичної компетентності школярів на уроках музичного мистецтва, шляхом упровадження елементів сучасних педагогічних технологій» та провела майстер-клас «У ритмі танцю...».

По завершенню обласного семінару учасники заходу отримали методичні рекомендації та музичні вітання від школярів закладу – музичний вернісаж «У світі музики…».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new