Олімпіадний марафон. Навчальний предмет – трудове навчання

вкл. .

на головну res13-15 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

В олімпіаді взяло участь 57 учнів 9-11 класів, із них 35 хлопців та 22 дівчини. За перемогу змагалися представники 24 районів та міст Сумської області.

Олімпіада складалася з трьох турів:

  • практичної роботи (учасникам олімпіади було запропоновано виготовити виріб із визначеного набору матеріалів, дівчат – фартух за власними розмірами з нагрудником і кишенею та кухонний набір, для хлопців – підставка для ґаджетів та свічник);

  • теоретичного туру (учасникам було запропоновано дати відповіді на тестові запитання);

  • творчої роботи (захисту проекту) – під час захисту проекту учасники представляли домашні роботи, презентували їх та відповідали на запитання членів журі щодо процесу виготовлення, особливостей конструкції, підбору конструкційних матеріалів. Теми проектів: для хлопців 9 класу – «Брелок до ключів», дівчат 9 класу – «Капкейки», хлопців 11 класу – «Корпус для флешки», дівчат 11 класу – «Бабусині пиріжки».

Переможцями стали 26 учнів (І місць – 4, ІІ – 6, ІІІ – 16).

Найбільшу кількість призових дипломів вибороли учні Кролевецького району (5 учасників – 5 переможців), Липоводолинського району, м. Глухів (4 учасника – 4 переможця).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new