Наказ ДОН СОДА від 28.11.2017 №682-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Результати письмових випробувань 011 Освітні, педагогічні науки)

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Експрес-курси «Хмарні сервіси в професійній діяльності педагога»

вкл. .

golovna resЗ 23.10. по 27.10.2017 на базі Конотопської ЗОШ №2 проходили експрес-курси «Хмарні сервіси в професійній діяльності педагога» для вчителів-предметників даної школи. В рамках даних курсів учителі мали змогу вдосконалити навички ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій, за допомогою використання сучасних засобів навчання: хмарних технологій. 

Заняття, що проходили у формі тренінгу, вели викладачі кафедри освітніх та інформаційних технологій: Антонченко М.О. та Ніколаєнко М.С.

Учасникам експрес-курсів були висвітлені питання створення різноманітних освітніх ресурсів, як власних так і використовуючи он-лайн ресурси мережі Інтернет. Слухачами були отримані навички роботи в хмарах Office 365 та Google, практичні навички основ роботи в on-line, проаналізовані можливості хмар та їх, відмінності, особливості роботи. Розглянуто використання хмарних технологій в педагогічній діяльності вчителя, створенні різних проектів, тощо.

Викладачі експрес-курсів дали відповіді на велику кількість запитань учасників курсів із використання комп’ютера та програмного забезпечення.

Слухачі курсів відзначають змістовність і доступність викладеного матеріалу, надали позитивний відгук про даний вид експрес-курсів і рекомендують їх пройти всім вчителям.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new