Графік підготовки вчителів початкової школи Сумської області, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/20 навчальному році

Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

Обласна школа молодого вчителя географії та економіки «Сучасні інформаційно-комп’ютерні технології у процесі викладання географії та економіки: практичний аспект

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 01 листопаду 2017 року на базі Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради відбулась обласна школа молодого вчителя географії та економіки «Сучасні інформаційно-комп’ютерні технології у процесі викладання географії та економіки: практичний аспект».

Мета заходу – надання методичної допомоги молодим учителям з використання сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій, поглиблення практичних знань та умінь.

У заході взяли участь педагоги Глухівського, Конотопського, Кролевецького, Лебединського, Путивльського, Шосткинського районів, Березівської об’єднаної територіальної громади, мм. Глухова, Лебедина, Шостки (у загальної кількості 25 осіб).

Відкрив семінар, ознайомив учасників з програмою роботи, виступив з доповіддю «Методи використання інформаційно-комп’ютерних технологій на уроках географії та економіки» Попов В.Д., методист з географії та економіки Сумського ОІППО. Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Глухівської міської ради Дячкова В.Г. привітала учасників школи.

На семінарі виступили: Коляденко І.М., учитель географії Шосткинського навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради з теми «Дидактичний потенціал мережевих технологій та його використання у навчальному процесі»; Рознятовська О.В., учитель математики Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради «Використання інформаційно-комп’ютерних технологій при вирішенні задач економічного змісту на уроках математики».

Рябуха А.П., учитель економіки Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради провела майстер-клас «Використання сервісів Google на уроках географії та економіки і в позакласній роботі», а також інтелектуальний захід «Своя гра», до участі в якому було залучено учнів загальноосвітніх шкіл міста.

Під час проведення «круглого столу» учасники обмінялись думками щодо важливості питання формування нового поля інформаційної культури учнів, з використанням сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій у навчальному процесі.

За результатами роботи обласної школи молодого вчителя учасники отримали методичні рекомендації

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new