Наказ ДОН СОДА від 28.11.2017 №682-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Результати письмових випробувань 011 Освітні, педагогічні науки)

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Обласна франко-лінгвістична школа вчителів французької мови

вкл. .

golovna resВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2017 рік, 25 жовтня на базі Сумської класичної гімназії Сумської міської ради методистом з іноземних мов СОІППО Єременко І.В. було проведено обласну франко-лінгвістичну школу, в якій взяли участь 11 учителів французької мови.

Мета заходу – ознайомлення вчителів області з особливостями використання сучасних засобів масової інформації в навчально-виховному процесі.

Єременко І.В. виступила з доповіддю про особливості використання сучасних засобів масової інформації у роботі учителя французької мови.

Питання про складові професійної діяльності учителя іноземної мови в контексті концепції Нової української школи розкрила Клюніна Н.В., методист з іноземних мов СОІППО.

Резнікова О.А., учитель французької мови Сумської Класичної гімназії Сумської міської ради, ознайомила присутніх із використанням засобів масової інформації у роботі з обдарованими дітьми на уроках французької мови та провела майстер-клас «Життя у місті та селі. За чи проти».

Учасники обласної франко-лінгвістичної школи узяли участь у круглому столі «Використання сучасних засобів масової інформації для розвитку творчого потенціалу учнів, які вивчають французьку мову».

За результатами роботи обласної франко-лінгвістичної школи учителям надано методичні рекомендації.  

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new