VІ обласний психологічний форум «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації»

вкл. .

на головну res25 квітня 2017 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у рамках проведення обласного Тижня психології освіти-2017, навчально-методичним центром психологічної служби Сумського ОІППО проведено VІ обласний психологічний форум. У роботі форуму взяли участь практичні психологи, соціальні педагоги, методисти з психологічної служби із районів, міст області та об’єднаних територіальних громад, а також науковці вищих навчальних закладів: Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та СДПУ імені А.С.Макаренка. Усього у Форумі взяли участь 200 осіб.

Відкрила Форум проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО Удовиченко І.В., яка привітала присутніх з Всеукраїнським днем психолога та вручила практичним психологам, соціальним педагогам закладів освіти області грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

З вітальним словом до учасників Форуму звернувся директор Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Панок В.Г. У своєму виступі він зупинився на пріоритетах розвитку служби в умовах децентралізації та реформування освіти, вручив подяки Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи спеціалістам психологічної служби області.

Під час форуму проведено 10 майстер-класів та панельну дискусію «Соціальні мережі: простір для спілкування чи прихована небезпека». На майстер-класах учасники мали змогу ознайомитися з сучасниками техніками надання психологічної допомоги дітям та дорослим, методами регуляції емоційного стану особистості, використанням казкотерапії у роботі з молодшими школярами, технологією психологічного консультування в коучінгу тощо.

Як зазначили учасники, Форум став одночасно навчанням, практичним посібником та приємним спілкуванням у колі однодумців.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new