Аналітико-статистична інформація про результати проведеного моніторингового дослідження стану превентивної освіти з питань профілактики ризикованої поведінки учнів у 9-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Специфіка підготовки учнів до ЗНО з фізики

вкл. .

golovna resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 17 січня 2017 року на базі Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради відбувся методичний порадник «Специфіка підготовки учнів до ЗНО з фізики».

Мета заходу – ознайомити вчителів з видами діяльності щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2017 році .

На заході були присутні вчителі фізики Недригайлівського району та методист районного методичного кабінету в загальній кількості 15 осіб.

Відкрила обласний семінар методист фізики Сумського ОІППО Карпуша В.М., яка розповіла про результати моніторингових досліджень рівня навчальних досягнень з фізики учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Недригайлівського району та надала рекомендації щодо діяльність учителя з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2017 році.

Під керівництвом методиста учасники порадника виконали завдання сертифікаційної роботи з фізики ЗНО-2016 та обговорили способи допомоги учням у підготовці до ЗНО-2017.

Учителі також ознайомились з вимогами до знань з фізики мінімально підготовленого учня та побували в ролі експертів, які визначають бал порогу «склав / не склав». Також учителі оцінили завдання на можливість їх виконання учнем, який навчається за програмою фізики рівня стандарту. 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545