Готуємося до ЗНО з української мови та літератури

вкл. .

на головну resДоторкнутися до Слова, відчути Слово, насолодитися Словом, напитися Слова,справжнього українського живого слова. Бути поруч із рідним словом. Це так потрібно і так життєствердно для нас, українців.

Відповідно до плану Сумського інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 17 січня 2017 року на базі Сумської загальноосвітньої школи № 21 м. Суми відбувся обласний інструктивно-методичний семінар-нарада методистів управлінь, відділів освіти, керівників методичних об’єднань учителів української мови та літератури «Запровадження нової системи визначення порогового балу ЗНО: методичний аспект».

Адміністрація школи створила теплу, душевну атмосферу. Учасники фольклорного ансамблю колядками та щедрівками привітали присутніх із новорічними святами.

Шерстюк Л.М., методист з української мови та літератури Сумського ОІППО, ознайомила учасників з організаційно-методичними аспектами проведення ЗНО з української мови та літератури, з нормативними документами Міністерства освіти і науки України про проведення ДПА (ЗНО) в 2016-2017 н.р. Методист наголосила, що рівень знань учнів залежить від рівня знань їх учителів.

Авраменко О.М., доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, член експертної комісії з української літератури Науково-методичної ради МОН України, надав коментарі щодо змін у програмі ЗНО – 2017 з української мови та літератури, окреслив проблеми соціокультурної змістової лінії чинної програми з української мови.

Для вчителів початкових класів мовознавець провів майcтер-клас з культури мовлення та презентував книгу «100 експрес-уроків української». Майстер-клас вразив своєю цікавістю, оригінальністю та змістовністю; поєднав грамотність й ораторське мистецтво, сучасний погляд свідомого європейця на мовне та літературне збагачення учнів, цікаві аспекти культури мовлення та методики викладання.

Присутні були ознайомлені з можливістю використання сучасних навчально-методичних посібників та он-лайн ресурсів для підготовки учнів до ЗНО – 2017; отримали методичні рекомендації щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури в 2017 році.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new