Методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО з німецької мови у 2017 році»

вкл. .

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2017 рік, 12.01.2017 у Шосткинській гімназії Шосткинської міської ради Сумської області відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО з німецької мови у 2017 році», у якому взяло участь 10 педагогів м. Шостка.

Ярмак І.В., методист з іноземних мов Сумського ОІППО, акцентувала увагу присутніх на важливості ґрунтовного вивчення іноземних мов випускниками навчальних закладів, розкрила особливості підготовки учнів до ЗНО з німецької мови у 2017 році, наголосивши на систематичній ретельній підготовці учнів до результативного проходження ними ЗНО з німецької мови.

Семенистий С.А., спеціаліст управління освіти Шосткинської міської ради, висвітлив питання нормативно-правової бази проведення ЗНО – 2017.

Мороз Ю.М., директор Шосткинської гімназії Шосткинської міської ради, доповіла про інноваційне освітнє середовище Шосткинської гімназії, як умову комфортного навчання іноземним мовам у форматі Концепції «Нової української школи».

Ковальов В.О., учитель німецької мови Шосткинської гімназії Шосткинської міської ради, провів майстер-клас на тему: «Здоровий спосіб життя. Підготовка до написання листа», на якому була показана робота над завданнями з підготовки до ЗНО у частині «Письмо».

За допомогою Ярмак І.В., методиста з іноземних мов Сумського ОІППО, учасники методичного заходу проаналізували тестові вправи ЗНО-2016, одержали методичні рекомендації щодо роботи з тестовими завданнями частини «Читання», «Використання мови», «Письмо».

Присутні були ознайомлені з можливістю використання сучасних навчально-методичних посібників та он-лайн ресурсів для підготовки учнів до ЗНО з німецької мови.

1

2

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new