Готуємося до ЗНО з історії України

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, з метою проведення методичного порадника «Умови підготовки учнів до ЗНО 2017 році з історії України», методистом з історії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Третьяковою О.В. 12.01.2017 здійснено виїзд до Путивльського району.

У нараді взяло участь 17 учителів історії, що викладають в 10-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів Путивльського району.

Третьякова О.В., звернула увагу вчителів на те, що завдання для ДПА з історії України: зорієнтовані на перевірку засвоєння основного (нормативного) змісту; охоплюють стрижневі лінії курсу історії України ХХ століття, найважливіші навчальні знання (дати, факти, поняття, теоретичні положення тощо) та рівень оволодіння предметними вміннями; на комбінований характер завдань: кожне з них, фактично, перевіряє не тільки зазначену предметну компетентність (хронологічну чи просторову), а й інші (логічну, інформаційну). Закцентовано увагу на невід’ємній складовій програми ЗНО з історії України – переліку пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами.

Стельмах Л.І., учитель історії Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Путивльської районної ради ознайомила присутніх із методикою роботи з картами на уроках історії.

З учителями історії Путивльського району методистом Третьяковою О.В. проведено практичне заняття з розв’язування завдань у формі зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

За результатами роботи надано методичні рекомендації щодо підготовки учнів до державної підсумкової атестації та складання зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, ознайомлено присутніх з он-лайн ресурсами та можливістю використання сучасних навчально-методичних посібників для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new