Методичний порадник з математики

вкл. .

на головну resВідповідно до Рішення колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 10.11.2016, з метою проведення методичного порадника «Особливості підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року з математики», методистом з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Свєтловою Т.В. 11.01.2017 здійснено виїзд до Липоводолинського району.

У заході взяло участь 12 учителів математики, що викладають в 11 класах загальноосвітніх навчальних закладів Липоводолинського району.

Свєтлова Т.В., методист з математики Сумського ОІППО, проаналізувала результативність складання державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році випускниками загальноосвітніх навчальних закладів Липоводолинського району, акцентувала увагу вчителів на організаційно-методичних аспектах проведення ЗНО з математики в 2017 році, ознайомила з загальною характеристикою сертифікаційної роботи з математики ЗНО-2017, системою нарахування балів за виконання завдань, критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

З учителями математики Липоводолинського району методистом проведено практичне заняття-тренінг з розв’язування завдань у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики, проаналізовано та надано методичний коментар щодо розв’язків цих завдань вчителями.

За результатами роботи надано методичні рекомендації щодо підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з математики та організації самоосвітньої діяльності учителів математики з підвищення власного фахового рівня, ознайомлено присутніх з можливістю використання сучасних навчально-методичних посібників та он-лайн ресурсів для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new