Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Робота соціального педагога з дітьми «групи ризику» в умовах навчального закладу

вкл. .

на головну resultЗростання кількості правопорушників серед підлітків та молоді, посилення асоціальних рис молодіжної субкультури актуалізують роботу фахівців психологічної служби, зокрема соціальних педагогів, з дітьми «групи ризику». Організації та змісту роботи соціального педагога з цією категорією дітей і було присвячене методичне об’єднання соціальних педагогів, що проведено навчально-методичним центром психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 9 грудня 2015 року на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

У роботі семінару взяли участь 42 соціальних педагоги шкіл-інтернатів, професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації області.

Роботу методичного об’єднання відкрила завідувач навчально-методичного центру психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освітиІ.В. Марухина, яка звернула увагу присутніх на актуальність проблеми, розкрила зміст понять діти «зони ризику» і «групи ризику», основні критерії їх відбору. Методист навчально-методичного центру психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти С.О. Гавриленкозупинилася на особливостях соціально-педагогічного супроводу, трьохрівневій моделі профілактичної роботи, визначенні ефективності роботи соціального педагога з цією категорією дітей.

Досвідом роботи щодо роботи з дітьми «групи ризику», співпраці фахівців психологічної служби зі службою у справах дітей поділилися: С.М. Дзекелева, соціальний педагог Глухівської загальноосвітньої школи-інтернат I-III ступенів ім. М.І. Жужоми; І.О. Ткаченко, соціальний педагог ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства»; Н.А. Радчук, соціальний педагог ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище».

  Семінар дав змогу соціальним педагогам системи освіти області не тільки перевірити свою обізнаність щодо здійснення соціально-психологічного супроводу дітей «групи ризику», а й закріпити і випробувати на практиці отримані теоретичні знання про особливості профілактичної роботи з цією категорією дітей, ознайомитися з різними формами та методами роботи з ними, що сприятиме ефективному досягненню результатів діяльності. Кожен учасник отримав інформаційні та методичні матеріали для своєї роботи за цим напрямом.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new