Підготовка до ЗНО-2016

вкл. .

IMG 20151120 112617 result20 листопада 2015 року відбулася робоча зустріч директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренка О.Л., начальника навчально-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Шматько О.Є., куратора Сумської області з питань ЗНО Ханіковою В.О. з керівництвом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Поповою О.І. На зустрічі велося обговорення основних особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, пробного зовнішнього незалежного оцінювання (терміни реєстрації, інформаційна кампанія, мережа пунктів пробного тестування), а також відбулося підписання плану спільних дій Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації з підготовки та проведення ЗНО-2016 у Сумській області.

Також  Сидоренко О.Л. та Попова О.І. взяли участь у прес-конференції для ЗМІ на тему «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень абітурієнтів 2016 року».

У ході робочої поїздки директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренка О.Л. по Сумській області відбулися робочі наради з керівництвом управління освіти і науки Сумської міської ради, керівництвом Сумського національного аграрного університету, Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, Сумського кооперативного технікуму та Сумського державного університету. Зокрема, з управлінням освіти і науки Сумської міської ради визначили першочергові питання співпраці у реалізації ЗНО-2016 та організації громадських зустрічей з 11-класниками загальноосвітніх навчальних закладів м. Суми, класними керівниками, батьками, учителями-предметниками. Під час відвідин вищих навчальних закладів були підписані Угоди про співробітництво та обговорені питання організації пунктів реєстрації ЗНО-2016.

Делегація з Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти зустрілася з керівництвом Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: в.о.ректора інституту Нікітіним Ю.О., проректорами Удовиченко І.В. та Грицаєм С.М. У нараді також брали участь Сагалаєва Н.В.- завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та Остапенко О.І. – завідувач навчально-методичного відділу зовнішнього незалежного оцінювання. У ході робочої наради були обговорені питання щодо проведення вебінарів з предметів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році та визначені першочергові питання співпраці у реалізації ЗНО в Сумській області. 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new