Останні новини

ДО ПИТАННЯ КОРЕКЦІЙНОЇ РОБОТИ З ДІТЬМИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

вкл. .

golovna resДитина з особливими потребами потребує особливої уваги та психологічної корекції.

На етапі реформування сучасної системи спеціальної освіти однією з альтернативних форм її здобуття дітьми дошкільного віку з особливостями психофізичного розвитку є інклюзивне навчання. Спільне виховання здорових дітей і дітей з особливими освітніми потребами можливе за умови забезпечення ефективного психологічного супроводу, зокрема психологічної корекції, спрямованої на гармонізацію особистісного та інтелектуального потенціалу, корекцію порушень психічного розвитку, усунення вторинних особистісних реакцій на наявний психічний або фізичний дефект, сприяння соціалізації.

Семінар «Ефективне управління освітою в об’єднаних територіальних громадах»

вкл. .

головна resНа базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 15 березня 2018 року у форматі «рівний рівному» відбувся семінар «Ефективне управління освітою в об’єднаних територіальних громадах. Від створення органу управління до реалізації плану оптимізації мережі шкіл». Захід ініційований та організований Шведсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» за підтримки програми U-LEAD спільно з Міністерством освіти і науки України та за експертної підтримки Департаментів освіти і науки Хмельницької та Запорізької обласних державних адміністрацій, Дунаєвецької громади Хмельницької області, Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

«Сучасні заклади освіти - 2018» - участь і результат

вкл. .

golovna res«Компетентнісна освіта – самореалізована особистість» – під таким загальним гаслом презентували освітяни Сумщини свою галузь на Дев’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018», що відбувалася з 15 по 17 березня у м. Київ.

Методичний порадник «Особливості викладання історії за оновленими програмами 5-9 класи»

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 16 березня 2018 року на базі Пустовійтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради відбувся методичний порадник «Особливості викладання історії за оновленими програмами 5-9 класи» з учителями історії Роменського району, за модераторства Третьякової О.В., методиста з історії та правознавства навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

Обласний вебінар для учителів зарубіжної літератури

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 15 березня 2018 року відбувся обласний вебінар для вчителів зарубіжної літератури та російської мови за темою «Пошуково-дослідницької діяльності на уроках зарубіжної літератури».

Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти

вкл. .

на головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 14 березня, на базі освітніх закладів Шосткинського району за модераторства Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, проведено методичний порадник з проблеми «Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти», для педагогічних працівників відділу освіти Шосткинської райдержадміністрації, що опікуються дошкільною та початковою освітою, педагогів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти.

Методичний порадник для вчителів української мови та літератури

вкл. .

на головну 1Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2018 рік, 15 березня відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання» на базі Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської районної ради Сумської області, за модераторства Шерстюк Л.М., методиста української мови та літератури навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Авторська творча майстерня для вчителів хімії

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 14 березня відбулася авторська творча майстерня Григоровича О.В., старшого наукового співробітника Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, к.хім.н., автора підручників та дидактичних посібників, для вчителів хімії Сумської області за темою «Тести як засіб активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів».

Методичний порадник (вебінар) «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО з історії України»

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 14 березня 2018 року відбувся методичний порадник (вебінар) «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО з історії України» з учителями історії Середино-Будського району.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new