Графік підготовки вчителів початкової школи Сумської області, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/20 навчальному році

Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

Останні новини

Всеукраїнський науково-методичний семінар з питань вивчення мови іврит

вкл. .

головну 13-4 жовтня 2018 року в місті Чернівці на базі Чернівецької спеціалізованої школи ОРТ І-ІІІ ступенів № 41 з вивченням європейського етнокультурного компонента відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар з питань вивчення мови іврит у закладах загальної середньої освіти на тему «Вивчення  курсу мови  іврит  в умовах реформування загальної середньої освіти», у якому від Сумського ОІППО взяла участь Захарченко І.О., методист із зарубіжної літератури та  мов національних меншин навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку.

Шість цеглинок в освітньому просторі школи

вкл. .

20181011 140116 resultВ Україні з офіційний візитом перебуває Брент Хатчесон, директор департаменту освітніх технологій LEGO Education, засновник методик «Шість цеглинок». Метою візиту автора технологій є проведення тренінгів з впровадження ігрових діяльнісних методів навчання в закладах освіти.

Регіональний семінар-практикум з питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 10 жовтня 2018 року на базі Миронівського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради відбувся регіональний семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти з теми «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді як невід’ємний чинник розвитку національної свідомості, громадянської активності підростаючого покоління в контексті нової української школи».

Проектна діяльність в освітньому процесі з біології, природознавства, екології

вкл. .

головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 10.10.2018 на базі опорного закладу Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради відбувся обласний семінар районних керівників методичних об’єднань, учителів біології, екології та природознавства «Проектна діяльність у навчально-виховному процесі з біології, природознавства, екології», який провела Голубенко Т.С., методист з біології, екології, природознавства та основ здоров’я Сумського ОІППО.

Інклюзивна освіта: виклики та перспективи

вкл. .

nagolovnuІнклюзивна освіта набуває все більшого розвитку на Сумщині, зважаючи на державну політику забезпечення права на рівний доступ до якісної освіти всіх дітей, освітні, соціальні та економічні аргументи, активну позицію батьків та громадських організацій. До аналізу успіхів і проблем організації інклюзивного навчання, формування суспільної уваги та поваги до розмаїття та унікальності кожної дитини, ефективного залучення її до освітнього процесу долучаються й працівники різних структурних підрозділів КЗ СОІППО. Зокрема 11 працівників інституту прийняли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі», що відбулася 9 жовтня 2018 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

Реалізація завдань Нової української школи – в дії

вкл. .

nagolovnuУ 2018/2019 навчальному році реформа НУШ стартувала в усіх школах. Хоч зараз і здається, що зміни відбуваються у швидкому темпі – цьому передувала наполеглива праця багатьох освітян, у тому числі і праця тренерів – педагогів області. Нова українська школа означає, що вже цього року українські першокласники почнуть отримувати якісно нову освіту. Освітяни області впевнені, що процес змін є невідворотним. Тож, продовжуючи систему підготовки педагогів до роботи в НУШ, 10 жовтня 2018 року на базі КЗ Сумський ОІППО відбувся інструктивно – методичний семінар для тренерів-педагогів області. Відповідно до графіку, затвердженому Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації вони здійснюватимуть підготовку вчителів, які у 2019-2020 н.р. будуть навчати учнів перших класів.

Двохкомпонентна модель підготовки педагогів-тренерів проекту «Вчимося жити разом» у дії

вкл. .

1 na golovny resultДля впровадження проекту (курсу) «Вчимося жити разом», введеного в заклади загальної середньої освіти України з метою навчання дітей і підлітків життєвим навичкам, які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків тощо, КЗ СОІППО розпочав системну очну підготовку педагогів. Перша група пройшла триденне тренінгове навчання з 2 по 4 жовтня 2018 року.

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАРАДА ЗА СПРИЯННЯ УРЯДУ ШВЕЦІЇ

вкл. .

на головнуУ Міністерстві освіти і науки України 03.10.2018, за сприяння Уряду Швеції, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Всеукраїнської організації «Жіночий консорціум України», відбулась Всеукраїнська нарада «Наявні ресурси для попередження насильства щодо дітей в закладах освіти» представників центральних органів виконавчої влади, Департаментів освіти і науки облдержадміністрацій, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, в якій від Сумської області взяли участь Удовиченко І.В., проректор Сумського ОІППО та Марухина І.В., завідувач навчально-методичного центру психологічної служби Сумського ОІППО.

Участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі з математики

вкл. .

на головну26-27 вересня 2018 року у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Особливості викладання математики в закладах загальної середньої освіти в контексті Нової української школи» (смт. Дружба Теребовлянського району Тернопільської області) узяла участь Свєтлова Т.В., методист з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new