Останні новини

РОЗПОЧАТО РЕАЛІЗАЦІЮ ДВОХ РЕГІОНАЛЬНИХ ОСВІТНІХ ПРОЄКТІВ

вкл. .

golovnaВідповідно до наказів Департаменту освіти Сумської обласної державної адміністрації «Про проведення регіонального інноваційного дослідного проєкту на тему «Теорія і методика взаємодії закладів загальної середньої та позашкільної освіти в естетичному вихованні дітей та учнівської молоді» від 19.03.2020 № 205-ОД та «Про проведення регіонального інноваційного освітнього проєкту «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в освітній процес закладів дошкільної освіти» від 19.03.2020 № 206-ОД на базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти розпочато роботу над двома освітніми практико-орієнтованими проєктами.

НЕПЕРЕРВНА ОСВІТА УЧНІВ, ВИХОВАНЦІВ У ВІДДАЛЕНОМУ РЕЖИМІ (ПІД ЧАС КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ)

вкл. .

golovnaНа вимогу часу, 19.03.2020 у режимі онлайн методистами Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (за модераторства Удовиченко І.В., проректора, д.пед.н., доцента) проведено обласний вебінар «Неперервна освіта учнів, вихованців у віддаленому режимі (під час карантинних заходів)» для завідувачів, методистів методичних кабінетів відділів освіти районів (міст, ОТГ) області, учителів закладів освіти.

ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНА ОСВІТА В КОНТЕКСТІ ВИМОГ ДО НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

вкл. .

golovnaКонструювання змісту природничо-географічної освіти, у контексті вимог до нової української школи, було здійснено 22 слухачами курсів підвищення кваліфікації вчителів, під керівництвом Удовиченко І.В. (д.пед.н., доцент, куратор групи), 11-12.03.2020 у рамках розкладу занять слухачів курсів за вибором у Сумському ОІППО.

Методичний порадник для директорів закладів загальної середньої освіти

вкл. .

головну 1Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, 12 березня 2020 року на базі методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації  відбувся методичний порадник для директорів  закладів загальної середньої освіти Буринського району, Буринської  об’єднаної територіальної громади за темою «Порядок ведення шкільної документації в опорному закладі загальної середньої освіти».

Методичний порадник для директорів закладів загальної середньої освіти

вкл. .

головну 1Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, 03 березня 2020 року на базі КЗ Путивльська загальноосвітня школа-інтернат мистецького спрямування Путивльської районної ради  відбувся методичний порадник для директорів  закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради та Путивльського району за темою «Внутрішня система забезпечення якості освіти  у закладі загальної середньої освіти».

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ

вкл. .

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, 12 березня на базі СОІППО відбулось засідання обласної творчої групи вчителів фізики за темою «Особливості використання цифрових вимірювальних пристроїв у освітньому процесі з фізики».

ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КЕЙС-СТАДІ «КЛЮЧОВІ УМІННЯ 21-ГО СТОЛІТТЯ»

вкл. .

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, 11.03.2020, на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради, методистами навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Третьяковою О.В., Метейко А.В. та Клюніною Н.В. проведено обласний методичний кейс-стаді «Ключові уміння 21-го століття».

Продовжується підготовка до проведення міжнародного дослідження PISA-2021

вкл. .

PISA11 березня 2020 року на базі Міністерства освіти і науки України відбулася інструктивна нарада з питань адміністрування пілотного етапу міжнародного дослідження якості освіти PISA-2021.

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ-МАГІСТРІВ 2020 РОКУ!

вкл. .

goovna10 березня 2020 року в конференц-залі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрів студентам денної форми навчання з освітньо-професійних програм Практична психологія (спеціальність 053 Психологія) та Управління навчальним закладом (спеціальність 073 Менеджмент).

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new