ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Інформація про результати проведеного моніторингового дослідження реалізації компетентнісного підходу в процесі викладання географії в загальноосвітніх навчальних закладах

Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році

Про результати обласного дослідження проблеми насильства та жорстокості в учнівському середовищі

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів до ЗНО 2017 року

Останні новини

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Реалізація потенціалу предметів художньо-естетичного циклу у формуванні компетентного випускника загальноосвітнього навчального закладу»

вкл. .

на головну resВідповідно до листа Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України від 27.03.2017 № 2.2-714 «Про проведення Всеукраїнського науково-методичного семінару» та планів роботи Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» на 2017 рік, на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 27-28 квітня 2017 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Реалізація потенціалу предметів художньо-естетичного циклу у формуванні компетентного випускника загальноосвітнього навчального закладу».

Наукову тему Інституту затверджено наказом Міністерства освіти і науки України

вкл. .

LogoПідвищення рівня професійної майстерності педагога є основним завданням на всіх етапах розвитку навчального закладу. Сучасній школі потрібен учитель, який міг би оновлювати, удосконалювати зміст своєї діяльності. Саме необхідність розвитку особистісно-професійної компетентності педагога в контексті інноваційних змін освіти і зумовила вибір наукової теми дослідження Інституту «Теоретико-методичні засади розвитку особистісно-професійної компетентності педагога в системі післядипломної педагогічної освіти», що представлена й затверджена рішенням Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України 07 лютого 2017 року та затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 24.04.2017 № 639 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

У Сумському обласного інституту післядипломної педагогічної освіти активно обговорювали впровадження педагогічних технологій у систему освіти області

вкл. .

головна res26 квітня 2017 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний науково-методичний семінар «Організаційні засади впровадження педагогічних технологій у закладах освіти області».

Новий проект у компетенції вчителів основ здоров'я

вкл. .

фото 1Для обласних координаторів з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки проектів профілактичної освіти та предмета «Основи здоров'я» 24-25 квітня 2017 року в м. Києві відбувся всеукраїнський семінар з організації діяльності за новим проектом «Вчимося жити разом». Від Сумської області участь у семінарі взяла В. М. Успенська, доцент кафедри дошкільної та шкільної освіти, керівник лабораторії з проблем здоров’яспрямованоі діяльності, кандидат педагогічних наук.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої»

вкл. .

1Відповідно до листів Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 01.11.2016 № 2.1/10-2637 «Про проведення ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», Сумського ОІППО від 14.11.2016 № 745 «Про проведення ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», у період з листопада 2016 по квітень 2017 року відбувся ХVІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та був присвячений 100-річчю утворення Української Центральної ради, проголошення Української Народної Республіки. До розгляду в конкурсі приймалися роботи на тему «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» (І. Світличний) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових та творчих конкурсах регіонального, державного рівнів.

VІ обласний психологічний форум «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації»

вкл. .

на головну res25 квітня 2017 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у рамках проведення обласного Тижня психології освіти-2017, навчально-методичним центром психологічної служби Сумського ОІППО проведено VІ обласний психологічний форум. У роботі форуму взяли участь практичні психологи, соціальні педагоги, методисти з психологічної служби із районів, міст області та об’єднаних територіальних громад, а також науковці вищих навчальних закладів: Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та СДПУ імені А.С.Макаренка. Усього у Форумі взяли участь 200 осіб.

ДРУГИЙ ДЕНЬ ТИЖНЯ ПСИХОЛОГІЇ – 2017

вкл. .

DSC08189 resДругий день Тижня психології розпочався презентацією спеціальності 053 Психологія спеціалізації «Практична психологія» за освітнім ступенем магістр та виставкою науково-методичних досягнень науково-педагогічних працівників кафедри психології.

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

вкл. .

ФОТО 1З 24 по 28 квітня 2017 року кафедра психології долучилася до святкування Всеукраїнського дня практичного психолога проведенням в рамках Тижня психології – 2017 ряду заходів з використанням інтерактивних форм роботи, спрямованих на підвищення рівня психологічної компетентності особистості працівників галузі освіти.

Ефективні методи і прийоми формування картографічної компетентності в учнів у процесі вивчення географії

вкл. .

на головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 20 квітня 2017 року на базі Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради відбувся обласний семінар вчителів географії «Ефективні методи і прийоми формування картографічної компетентності в учнів у процесі вивчення географії».

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545