Останні новини

Всеукраїнська науково-практична конференція «Філософсько-світоглядні засади трансформації освіти: простір соціальної взаємодії»

вкл. .

2018 11 Жук Рівне16.11.2018 р. в м. Рівне на базі Рівненського ОІППО відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Філософсько-світоглядні засади трансформації освіти: простір соціальної взаємодії». Жук М.В. виступив з доповіддю "Післядипломна педагогічна освіта в вимірі НУШ: пошук ефективних дорожніх карт змін"

ІV Всеукраїнська науково-методична конференція «Теоретико-методологічні основи розвитку освіти та управлінської діяльності»

вкл. .

DSC 3738 result13-14 листопада 2018 року в м. Херсон на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася ІV Всеукраїнська науково-методична конференція «Теоретико-методологічні основи розвитку освіти та управлінської діяльності». Жук М.В. зробив он-лайн доповідь на Пленарному засіданні «Освіта в вимірі 2020-2050: виклики, тренди,можливості» та провів он-лайн eduworkshop «НУШ: пошук сучасного формату дорожніх карт».

V Всеукраїнський Філософський форум «Філософія життя»

вкл. .

SPF 614014.11.2018 напередодні Всесвітнього дня філософа, в м. Черкаси на базі Черкаського державного технологічного університету відбувся Всеукраїнський Філософський форум «Філософія життя». Жука М.В. було запрошено зробити он-лайн доповідь «Філософія інформаційної доби». В ході доповіді присутні були залучені до дискусії «Сучасна українська філософія з позицій SWOT аналізу».

Методичний порадник з іноземних мов

вкл. .

головну result15 листопада 2018 року Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти організовано та проведено методичний порадник «Імплементація модулів навчання англійської мови учнів пілотних шкіл» на базі Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27.

Захід відкрила Клюніна Н.В., методист з іноземних мов навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, підкресливши значимість викладання іноземних мов у початковій школі.

Обласна творча група «Практичне застосування методів та прийомів мнемотехніки в освітньому процесі закладу дошкільної освіти»

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 15 листопада на базі Роменського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 8 «Дзвіночок» Роменської міської модераторства Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання обласної творчої групи за темою «Практичне застосування методів та прийомів мнемотехніки в освітньому процесі закладу дошкільної освіти».

Стартує ЗНО – 2019

вкл. .

головнуУ Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти 14-15 листопада 2018 року відбулася нарада з питань організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Обласний постійнодіючий семінар-тренінг з астрономії

вкл. .

golovna resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 15 листопада на базі Сумського державного університету відбувся обласний науково-методичний семінар «Підготовка учнів до ЗНО з фізики».

Мета заходу – підвищення методичного та фахового рівня вчителів з підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики в 2019 році.

Здоров’яспрямованість – від теорії до практики

вкл. .

golovna resultСьогодні, 15 листопада 2018 року, лабораторією здоров’яспрямованої освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, за підтримки та сприяння Сумського державного університету та Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка була проведена ІІ регіональна науково-педагогічна конференція «Здоров’яспрямована діяльність у сучасному освітньому просторі».

УЧИТЕЛІ ХІМІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЮТЬ ЕКСПЕРИМЕНТУВАТИ

вкл. .

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 13 листопада 2018 року на базі кафедри хімії та методики навчання хімії природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся щорічний обласний науково-практичний семінар для вчителів хімії за темою «Готовність учителів хімії до реалізації практичної складової поглибленого вивчення предмета та підготовки школярів до інтелектуальних змагань». До роботи було запрошено оновлений склад учителів хімії міст, районів, ОТГ області.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new