ВИВЧЕННЯ ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

головна resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 28 жовтня 2014 року Міщенко Л.Б., методистом з дошкільного виховання Сумського ОІППО здійснено вивчення передового педагогічного досвіду вихователя першої кваліфікаційної категорії Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) № 4 «Сонечко» Конотопської міської ради Федоренко Тетяни Олегівни з проблеми «Організація пошуково-дослідницької діяльності з дітьми у дошкільному навчальному закладі».

У процесі вивчення досвіду роботи педагога переглянули різноманітні форми роботи з вихованцями: практичну роботу гуртка «Дискавері» – заняття з пошуково-дослідницької діяльності «Як утворюється природнє явище – лавина?», роботу з природним матеріалом (сипучими речовинами), виготовлення «релаксаційного інструменту».

Вихователь презентувала виготовлену власноруч колекцію різноманітних матеріалів для проведення з вихованцями експериментально- дослідницької діяльності. Також Тетяна Олегівна представила свою творчу лабораторію (власну бібліотеку; тематичні папки; напрацьовані матеріали з теми досвіду: конспекти занять та заходів з дітьми та батьками).

Міщенко Л.Б., методистом Сумського ОІППО надано методичну допомогу вихователюФедоренко Т.О. щодо усунення можливих недоліків з планування подальшої роботи з питання організації пошуково-дослідницької роботи з дітьми дошкільного віку, рекомендації щодо облаштування та організації роботи на метеомайданчику.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO