Щоденник зміни у «ровеснику». День третій.

головна resultТриває оздоровчо-розвиваюча зміна у таборі «Ровесник» і продовжуються заняття, що проводяться під чіткім керівництвом методистів та викладачів із Сумського ОІППО. Третій день був багатим на точні і природничі науки, а також порадував любителів історичних епох і знаменних дат.

Про внутрішнє рідке середовище організму, а точніше про кров та її складові пояснювала Т.С.Голубенко на уроках біології, яка також для 11-го класу розкривала секрети молекулярної біології.

Третьякова О.В. поринула з учнями 8-х класів у соціальну структуру українського суспільства та економічне життя на наших землях у 16-тому столітті! 11-тий клас згадував епохи війн, їх наслідки та розв’язував тести.

Глибокий розгляд правил ділення дробів запропонувала Сукачова Н.М. учням 8 класу, а 11-тий взагалі вивчав складні теореми та основи тригонометрії.

У творчих поривах пройшли роботи умілими руками на майстер-класах Кореневої І.В. Учні практично не могли відірватись від захопливої, активної праці над народною лялькою. Тож, навчання й відпочинок тривають, а інтелект і вміння розвиваються.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO