Кабмін перегляне постанову про платні послуги у вузах

Президент В. Янукович звернув увагу прем’єр-міністра М. Азарова на рішення Кабінету Міністрів про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами

Як повідомляє прес-служба Президента України, під час зустрічі з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим, глава держави звернув увагу на рішення Кабінету Міністрів про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами.

Віктор Янукович наголосив, що ці нововведення фактично закривають дорогу до продовження навчання багатьом талановитим дітям.

"Нові платні послуги для студентів означатимуть підвищення рівня оплати за освіту. Ми не повинні заробляти на цьому. Нам треба, навпаки, спрощувати цю систему. Краще платити більше тим людям, хто надає ці послуги – щоб вони надавали їх якісно, ніж ставити умови студентам, щоб вони платили за додаткові послуги", – підкреслив Президент України.

Глава держави зауважив, що перелік послуг у постанові стосується не тільки навчання, а й комунальних послуг, харчування, дошкільних навчальних закладів, інтернатів.

"Цього в жодному разі не можна допустити", – підкреслив В.Янукович, звертаючись до керівника уряду.

Прем’єр-міністр запевнив Президента, що згадану постанову буде переглянуто. "Ми відкоригуємо цю постанову", – заявив він.

Як повідомлялось раніше, на вівторок, 12 жовтня, українські студенти планують акцію проти введення платних послуг у вузах.

За матеріалами сайту osvita.ua.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO