Серпнева конференція освітян.

Копия IMG 6245 resultУ кінці серпня освітяни Сумщини збираються на традиційну серпневу конференцію – форум педагогів області. 26 серпня у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти – центрі науково-методичного розвитку педагогів області відбулися секційні засідання, на яких були присутні 434 особи – завідуючі районними (міськими) методичними кабінетами відділів (управлінь) освіти, методисти та керівники методичних об’єднань учителів різних предметів, методисти з питань психологічної служби, спеціалісти та методисти з дошкільної освіти та методисти, відповідальні за бібліотечні фонди. На засіданнях методисти Сумського ОІППО надали педагогам практичні рекомендації та визначили основні пріоритети викладання предметів у 2014-2015 навчальному році.

А вже наступного дня 543 педагоги зібрались у театрі драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна на пленарне засідання, яке урочисто відкрила начальник управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації О.І.Попова. Оленою Іванівною був окреслений вектор нашої роботи – активний патріотизм, виховання здорової та свідомої дитини. На цьому, у своєму вітанні, наголошував і голова Сумської ОДА – В.П.Шульга. Володимир Петрович вручив обласну премію імені А.С.Макаренка науковцям, управлінцям та педагогам. Приємно, що робота і наших колег також високо оцінена органами місцевого самоврядування. За високий рівень професіоналізму І.В.Удовиченко, проректор з науково-педагогічної роботи Сумського ОІППО отримала Почесну грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації. Також депутати обласної ради, напередодні нового навчального року, відзначили кращих представників педагогічних колективів навчальних закладів області грамотами Сумської обласної ради.

Закінчилась конференція яскравим та неповторним дійством – концертом, де свої таланти проявили та показали діти з усієї області. Дитячі голоси та державна символіка стали позитивним завершальним акордом, з якого розпочався новий навчальний рік. Тож бажаємо усім колегам реалізації творчих задумів, планів та мрій! Нехай діти Сумщини зростають під мирним небом рідної Вітчизни, а навчальний заклад для кожного стане не лише храмом знань, а й храмом духовності!

 IMG 6249 result IMG 6265 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO