Засідання колегії МОН «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2013/2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік»

P1012717 resultНовий навчальний рік освітяни Сумщини розпочнуть з настанов Міністра освіти і науки Сергія Квіта, під головуванням якого у режимі відеоконференції відбулося засідання колегії МОН «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2013/2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік» 22 серпня 2014 року. Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти гостинно зустрів учасників колегії: представників усіх ланок та галузей освіти області – від дошкільної до професійно-технічної та позашкільної. Для освітян – це важливий захід, що визначає пріоритети роботи на весь рік, і присутність на ньому голови Сумської обласної державної адміністрації – Володимира Шульги – пряме тому підтвердження.

«В умовах, що склалися, потрібно, з одного боку, – вирішувати поточні проблеми, з іншого – вже зараз думати про глибоке реформування системи освіти», зазначив Міністр. Тому, наступними кроками будуть реформи основних законодавчих актів, які розпочалися з прийняття Закону «Про вищу освіту», і як наслідок приведення української освіти до стандартів Європейського Союзу. Важливі складові цього процесу, це подолання надмірної централізації управління освітою, передача повноважень і відповідальності на рівень навчального закладу, у тому числі, прав самостійно обирати програми навчання, підручники; оптимізація форм проведення державної підсумкової атестації; демонополізація системи післядипломної педагогічної освіти, переорієнтація її на професійний розвиток учителів, заміна існуючої системи атестації педагогічних працівників системою сертифікації педагогічної діяльності в незалежних центрах тощо.

Колегія окреслила основні напрями роботи і наш обов’язок – гідно, не зважаючи на найскладніші за останні 60 років умови, у новому навчальному році, надати кожній дитині рівний доступ до справді якісної освіти.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO