Сучасні проекти превентивної освіти на уроках фізичної культури

IMG 1691 result12-13 червня 2014 року Німецьке товариство міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Міністерством освіти і науки України у селищі Пущі-Водиці Київської області провело заключну конференцію Всеукраїнського інноваційного проекту «Fair Play - Чесна гра» з превентивної освіти та профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді віком від 12 до 17 років.

Учасниками конференції були регіональні координатори проектів превентивної освіти, методисти обласних інститутів післядипломної освіти, учителі фізичної культури, основ здоров’я з усіх регіонів України. Від Сумщини участь у конференції взяли В.М. Успенська, керівник лабораторії з проблем здоров’язбережувальної діяльності в закладах освіти, регіональний координатор проектів превентивної освіти, Л.І. Юрченко, методист з виховної роботи, С.С. Кодимський, методист з фізичної культури Сумського ОІППО.

Проект «Fair Play – Чесна Гра», заснований на найкращих світових практиках та стандартах, з 2012 р. успішно впроваджувався у школах 17-ти областей України та охопив понад 35 тис. дітей. У Сумській області проект впроваджено у двох навчальних закладах мережі Шкіл, дружніх до дитини: Сумській загальноосвітні школі І-ІІІ ступенів № 23 м. Суми та Лебединській загальноосвітні школі І-ІІІ ступенів № 3 Лебединської міської ради.

У рамках проекту за ефективними міжнародними методиками були навчені вчителі-інструктори, які проводили у школах інтерактивні заняття за виховними програмами «Чесна гра-Перша ліга» (для дітей 12-14 років) і «Чесна гра – Вища ліга» ( для дітей 15-17 років), спортивні змагання і фестивалі, «Веселі старти» та тематичні конкурси. Всі ці заходи включали елементи профілактики ВІЛ/СНІДу, пропагування здорового способу життя та навчання відповідальній поведінці щодо свого здоров’я у цікавій й доступній для дітей та підлітків формі. Учасники проекту були забезпечені футбольним інвентарем та екіпіруванням.

Учасники конференції у стінах Міністерства освіти і науки України побували на зустрічі з директором департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрієм Кононенком, заступником Голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Оленою Єщенко, керівником Програм з профілактики ВІЛ/СНІД GIZ в Україні, доктором Мартіном Каде,  співзасновником і виконавчим директором міжнародної організації «GrassRootSoccer» - лідером у превентивній освіті та профілактиці ВІЛ серед молоді через футбол у США і країнах Африки Кірком Фрідріхом та директором UNAIDS в Україні Яцеком Тишко. В центрі уваги співпраці - сталий економічний розвиток, енергоефективність, а також профілактика ВІЛ / СНІДу.

IMG 1683 result IMG 1688 result

IMG 1691 result IMG 1667 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO