Наука он-лайн

P1012621 resultУчасть в роботі Міжнародної науково-практична конференції "Психолого-педагогічний супровід фахової підготовки особистості в умовах трансформації освіти"

25.05.2014 р. На базі УМО (м. Київ) відбулась Міжнародна науково-практична конференція "Психолого-педагогічний супровід фахової підготовки особистості в умовах трансформації освіти", в структурі якої було проведено круглий стіл "Викладач вищої школи у контексті системних змін".

З доповіддю «ХХІ ст. - потреба нового формату фахівця вищої школи» виступив Жук М.В. Формат доповіді – телеконференція, запис можна переглянути за адресою https://www.youtube.com/watch?v=nDOPxSXQwts

Академічна мобільність. 07.05.2014 під час роботи «Всеукраїнської школи молодого науковця» (організатор УМО, проведено на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти) Жуком М.В. було проведено віртуальний майстер-клас "Можливості міждисциплінарної аналітики в сучасних науковихдослідженнях". 19.05.2014 р. Жука М.В. було запрошено для проведення семінару для аспірантів в УМО (м. Київ). "Можливості міждисциплінарної аналітики в сучасних науковихдослідженнях", протягом якого аспіранти були ознайомлені з українськими науковими освітніми мережами, використанням у своїх дисертаційних дослідженнях як традиційних (системний аналіз), так і інших ефективних аналітичних моделей (SWOT, CASE). Були також розглянуті  можливості використання дорожніх карт у наукових дослідженнях.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO