Виставка до «літнього» Миколая

главна resultСвятий Миколай Чудотворець, удостоївся всенародної любові. 22 травня, день перенесення мощей угодника Божого,  в Україні святкували з ХІ століття. Колектив Сумського ОІППО, не залишився осторонь святкувань і створив свято для себе й для присутніх гостей. Виставка робіт майстринь та майстрів інституту під назвою «Дива рукотворні» стала справжнім фестивалем творчості для колективу. Адже такої багатогранності і високого професіоналізму виконання робіт не очікував ніхто! Вишивка та плетіння бісером, в’язання гачком, продемонстроване на моделях, картини-шедеври шиті дрібним хрестиком, плетіння соломкою, різьблення, картини-пазли – роботи вражаючі та неперевершені.

 

Відкриваючи виставку, голова профспілкового комітету Сумського ОІППО, Вікторія Перлик, згадала – у ці дні збувся «Заповіт» Тараса Шевченка – його перепоховали 1861 року в Каневі на Україні. І цей захід – це посвята величній і сакральній постаті Кобзаря, і водночас – акція єднання.

Майстрині-колежанки приєднали у свою когорту і родичів: Яна Скварча, Альона Косик, Тетяна Федорченко, Алла Павленко, Вікторія Кізченко, Аня Опарій, Ніна Марченко, Лариса Юхименко, Людмила Наконечна та Віра Литовченко своїми роботами перетворили хол другого поверху на виставкову залу.

Вишиті картини Ірини Захарової, декана факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки, викликали жваві дискусії на тему – коли наша пані декан встигає? Працюючи на високому професійному рівні, ведучи активний спосіб життя, виглядаючи як справжня леді, знаходити час для такої кропіткої і довготривалої роботи ?!

У свою чергу профспілковий комітет відмітив усіх учасників виставки і нагородив призами, за проявлену ініціативність та розвиток своїх талантів.

Такі заходи допомагають нам пізнати одне одного краще, ми маємо змогу побачити не лише колегу, а й особистість, внутрішній світ, уподобання та прагнення – те, чим ми живемо поза роботою, те, що може нас зблизити і поєднати. Бо сила наша – в єднанні.

І оживе добра слава,
Слава Україні,
І світ ясний, невечірній
Тихо засіяє…
Обніміться ж, брати мої,
Молю вас, благаю!

P1011859 result P1011895 result

P1011897 result P1011901 result

P1011910 result P1011906 result

P1011913 result главна result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO