Сумська область – учасник конкурсних випробувань до Міжнародної олімпіади з біології

IMG 2303 resultОдним із завдань проведення Всеукраїнської біологічної олімпіади є підготовка команди для участі в Міжнародній біологічній олімпіаді. За підсумками IV етапу ювілейної XXXV Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології визначені переможці серед учнів 11 класів з усієї України, які будуть брати участь у конкурсних відбірково-тренувальних зборах кандидатів до складу команди учнів України для участі у Міжнародній учнівській олімпіаді з біології 2014 року. Ці випробування відбудуться 13-20 травня 2014 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Відбір пройдуть учні з м. Київ, Харківської, Чернігівської, Донецької, Львівської, Тернопільської та Сумської областей.

IMG 2311 result

Нашу область буде представляти на відбірково-тренувальних зборах Калініченко Каріна, учениця 11 класу Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради. Вона – переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 2014 року, нагороджена дипломом І ступеня.

На Каріну чекає тиждень напруженої роботи: заняття з викладачами та науковцями біологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, численні тестування як теоретичних знань, так і практичних умінь та навичок на базі національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Сподіваємося, що Калініченко Каріна успішно пройде всі випробування й буде обрана в четвірку найкращих, учні які будуть представляти Україну на Міжнародній біологічній олімпіаді в Індонезії.

Бажаємо успіху!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO