Наука «он-лайн». Використання сучасних телекомунікаційних технологій в науковій діяльності КЗ Сумський ОІППО

P1012621 resultУ світі відбувається активна інтеграція сучасного освітнього та наукового просторів.Одним з напрямків якого є максимальна доступність не тільки текстових матеріалів, але і виступів на наукових конференціях шляхом створення відповідних віртуальних ресурсів. КЗ Сумський ОІППО має в цьому напрямку певний досвід як проведення власних наукових заходів з паралельною он-лайн трансляцією, так і дистанційної участі в міжнародних та всеукраїнських наукових заходах.

За останній час активно використовується такий підхід, коли записується і розміщується в інтернеті виступ доповідача з подальшим інтерактивним обговорення та відповідями на запитання. Активно ці практики використовуються в.о. ректора, к.держ.упр., доцентом Медведєвим І.А., першим проректором, к.псих.н., доцентом Панченко С.П., завід. кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.філос.н., доцентом Жуком М.В.

Завдяки цим технологіям представники КЗ Сумський ОІППО виступили на Пленарних засіданнях таких наукових заходів:

1. «V Міжнародний освітній форум «Особистість у єдиному освітньому просторі». Конференція № 1 Філософія освітнього простору особистості», що відбувся на базі Запоріжського ОІППО. Доповідь Жука М.В. «Последипломное педагогическое образование в ХХІ веке: поиск приоритетов (LLL, Оpen up education, он-лайн образование), 07.04.2014. http://forum51.blogspot.com/; http://www.youtube.com/watch?v=mj-qRBnDKec

2. Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукові засади підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів», що відбулась на базі ЦІПО, УМО, м. Київ, 23.04.2014 р. Доповідь Жука М.В.
"ЗНЗ в сучасному освітньому ладшафті: потреба нового рівня менеджменту " засіданні
http://youtu.be/KK66yK869Ck

3. Международная научно-практическая конференция «Актуальные проблемы педагогической науки исферы образования», що відбулась на базі Казахського національного університету ім. аль- Фарабі (Республіка Казахстан) 23.04.2014 р. Доповідь Жука М.В. LLL в формировании опережающего образования (МООС, Open Up Education, современные прогнозы). Жук Михаил Васильевич (г. Сумы, Украина).https://www.youtube.com/watch?v=qNn7jwaY85Q

4. 29.04.2014 року започатковано обговорення спільного міжнародного проекту проф., д. пед. н. Минбаєвої А.К. (Республіка Казахстан) та Жука М.В. створення віртуальної творчої майстерні для освітян «Он-лайн формат освітніх інновацій»

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO