Вітаємо колег!

AOPiUzFC6L-cropРівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти виразив офіційну подяку ректорату та педагогічному колективу Сумського ОІППО за активну участь та підтримку Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування духовно-моральних цінностей особистості в умовах реалізації нової моделі школи екологічної культури», що проходила в он-лайн режимі.

Ігор Медведєв, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри державного управління і педагогічного менеджменту, в.о. ректора Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на пленарному засіданні розкрив  духовний та моральний аспекти екологічної культури з позицій державного управління.

До роботи секцій було включено доповіді проректора з науково-педагогічної роботи Ірини Удовиченко, методиста біології та основ здоров’я Тетяни Голубенко та завідувача науково-методичного відділу Оксани Подліняєвої.

За результатами роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції було прийнято Ухвалу, що безумовно сприятиме формуванню духовно-моральних цінностей в світлі сучасних ідей експериментальної педагогіки та практики екологічної освіти, виховання та культури.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO