ЩОДЕННИК Х ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ День п’ятий: останній бій та нагородження найкращих

Ще ранок 15 квітня 2014 року юні поціновувачі публіцистичного стилю провели в боях, а вже пообіді на них чекало нагородження. Всеукраїнський ювілейний турнір юних журналістів закінчився, а всі присутні погодились з тим, що завершили перше десятиріччя змагань достойно і в дуже гарній атмосфері.

Господарі, гімназія №1 м. Суми, влаштувала на завершення космічне шоу для всіх учасників турніру, і варто відмітити, що, звичайно, були переможці і переможені, але згадали і привітали буквально всіх – і команди і їх керівників. Слова вітання і подяки Анатолія Троня, тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління освіти Сумської облдержадміністрації, були щирими і відкритими. Подякувала за неперевершену творчу атмосферу та гостинність заступник голови оргкомітету, Альвіна Ковбасинська, методист вищої категорії відділу зв’язків з громадськістю відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Учасники відчули себе справжніми телевізійними зірками – камери, фотографи та ціле море уваги приділили їм сьогодні. Голова журі, Олександр Бутко відмітив: «Цього року справді дорогою до фіналу рухались на чолі всього турніру найсильніші. На перших місцях в іграх чвертьфіналу та півфіналу наші лідери: «Четверта влада», «Еспада», «Харківські репортери». Але жодного разу під час турніру ніхто не висловив думки про те, що комусь підсуджують, а когось «тягнуть за вуха». Мені здається, що цей турнір став зразком толерантності, чесної порядної боротьби між командами, зразком ставлення журі до команд. Цікаво було дочекатися у фіналі очного протистояння трьох командирів – Дмитра Байди, Костянтина Береста та Іллі Берестовського, ми мали сьогодні змогу подивитись на них та порівняти. Якщо ці хлопці завтра прийдуть до міцного колективу, де пануватимуть взаємодопомога, піклування старших про молодих то за кілька місяців вони можуть стати абсолютно «зубастими» професіоналами і працювати на рівні з досвідченими…».

Тож розпочнемо з озвученої трійки капітанів, які не лише привели свої команди до перемоги, а й стали переможцями у наступних номінаціях: Дмитро Байда – «Кращий капітан» («Четверта влада»); Костянтин Берест – «Інтелект Турніру» («Харківські репортери»); Ілля Берестовський – «Пан аргументованість» («Еспада»). Відповідно маємо і «Пані аргументованість» – чарівна Ангеліна Кованда («Nota Bene»), а також «Пан Толерантність» та «Пані толерантність» – витримані Богдан Зарубін («Харківські репортери») та Дар’я Кириченко («П4елка-nvk») відповідно. За прояви неабиякого таланту та артистизму номінаціями «Пан Артистизм» та «Пані Артистизм» нагороджено неперевершених Максима Фоміна («П4елка-nvk») та Анастасію Усенко «Fata morgana».

Як «Найкращий доповідач» проявила себе впевнена Ганна Тивонюк («Четверта влада»), «Найкращий опонент» - Ірина Кабанова, з цієї ж команди, «Найкращий рецензент» - Каріна Рштуні з «Харківських репортерів», а серед полемістів рівних не було Євгенії Чистяковій з команди «П4елка-nvk».

Чотири команди отримали перемогу в командних номінаціях: «Найкращу командну гру» продемонстрували неперевершені волиняни «Четверта влада», «Найкращу презентацію» - прогресивні «Prime time», «Найкращим творчим доробком» поділились обдаровані «Ерудити» та власне «Вдалий дебют» беззаперечно належить трьом харизматичним юнакам та двом чарівним дівчатам з «Харківських репортерів».

Залишилось назвати лише команди-переможці. Ми радіємо за нашу область, адже цього року наші юні журналісти посіли не одне призове місце!

Третє місце розділили наступні команди:

  • «Nota Bene», комунальна установа Сумська гімназія №1 м.Суми Сумської області;

  • «Fata Morgana» комунальний позашкільний заклад Тростянецької міської ради Палац дітей та юнацтва;

  • «П4елк@-NVK», Красноармійський навчально-виховний комплекс (м. Краматорськ, Донецька область).

Друге місце:

  • «Еспада», Сумська спеціалізована школа № 10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка (м.Суми);

  • «Харківські репортери», збірна команда Ленінського району (м. Харків).

Перше місце:

  • «Четверта влада», збірна команда Волинської області (м.Луцьк).

Усі команди отримали дипломи, цінні та заохочувальні подарунки, і спостерігаючи за справжніми друзями, які щиро обіймаються, забувши що ще дві години тому вели гарячу «бойову» полеміку, приходить розуміння того, що справді країна наша – єдина, і гасло «Схід і захід разом» – то не просто слова, а слова – втілені в нашому майбутньому, в наших творчих, відкритих, неперевершено-гармонійних і розумних дітях.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO