ЮВІЛЕЙНИЙ, Х ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ ВІДКРИТО!

11 квітня 2014 року двері Сумської гімназії №1 гостинно відкрились для команд юних журналістів із усієї України, що вже десятий рік поспіль збираються на свої професійні змагання. Турнір є популярним серед учнівської молоді, адже професія журналіста відіграє надзвичайно важливе значення, особливо в часи розбудови демократичного суспільства. Географія команд відображає мапу України – це і Волинська область, і команди з Черкас, Харкова, Донецька і, звісно, Сум.

З вітальними словами до юних майстрів публіцистичного слова звернулись: Анатолій Тронь, т.в.о. начальника управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації та Степан Пак, заступник міського голови м.Суми, з побажаннями миру й злагоди, вдалих натхненних змагань, особистих здобутків та перемог.

Учасникам був присвячений концерт вихованців Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Щиро лунали слова подяки гостинним господарям – Сумській гімназії №1 та директору навчального закладу – Катерині Бондарєвій, бо за відгуками учасників, які вже не вперше виборюють нагороди в цих стінах та високоповажного журі, яке складається з професіоналів найвищого ґатунку – атмосфера турніру неймовірно позитивна.

Своїми емоціями поділились керівник та члени команди «Харківські репортери», які вже не вперше беруть участь у турнірі. Учасники дуже задоволені організаторами – зустріччю та умовами, в яких будуть проживати наступні п’ять днів.

У дружній атмосфері суперництва відбулось знайомство команд між собою та жеребкування. І вже завтра юні акули пера зійдуться в перших іграх чвертьфіналу. Тож маємо надію, що Х Всеукраїнський турнір юних журналістів засвітить нові зірки на вітчизняному медіапросторі!Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO