Семінар «Сучасні підходи до музичної діяльності дітей у ДНЗ»

Відповідно до плану роботи кафедри педагогіки та інноваційних технологій 8 та 10 квітня 2014 р. відбувся дводенний семінар-практикум для музичних керівників дошкільних навчальних закладів з проблеми: «Сучасні підходи до музичної діяльності дітей у ДНЗ».

Актуальність питань, розглянутих на семінарі безперечна, адже музика – один з найдієвіших засобів естетичного виховання дошкільнят. Музичні керівники працюють над розвитком музичних та творчих здібностей за допомогою різних видів музичної діяльності, формування музичної культури дошкільнят. Успішне розв’язання цих завдань залежить від змісту музичного виховання, перш за все – від репертуару, що використовується на музичних заняттях, форм методів та прийомів організації музичної діяльності дітей.

Семінар був проведений на базі дошкільних навчальних закладів №2 «Ясочка», №26 «Ласкавушка» міста Сум. В роботі семінару взяли участь музичні керівники, які працюють в ДНЗ.

Семінар організувала та провела кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогічки та інноваційних технологій Марина Матковська.

Музичні керівники взяли участь у діловій грі «Шляхи формування художньо-продуктивної компетентності дошкільників», переглянули музичні заняття на яких діти творчо опановували різні види музичної діяльності: співи, музично-ритмічні рухи, гру на дитячих музичних інструментах, музично-дидактичні ігри тощо. Цікавими для учасників семінару стали запропоновані для перегляду музично-театралізовані вистави у виконанні дошкільнят.

Під час проведення круглого столу учасники мали можливість поділитись власним досвідом з організації музично-творчої діяльності дітей дошкільного віку.

В ході семінару-практикуму музичні керівники дошкільних навчальних закладів з’ясували теоретичні, методичні та практичні засади музичного виховання й розвитку дітей, а також особливості сучасних підходів до музичної діяльності дошкільнят.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO