Навчання найкращих «Учителів року – 2014»

Першого квітня у Сумському ОІППО відбулась нарада для переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014». Це – зібрання п’ятірки кращих вчителів перед випробуваннями на всеукраїнському рівні. З побажаннями здоров’я та миру, позитивних оптимістичних налаштувань, повернення із гарними результатами до учасників семінару звернулась проректор з науково-педагогічної роботи Сумського ОІППО Ірина Віталіївна Удовиченко. Вона зазначила, що метою сьогоднішнього зібрання є методична підготовка конкурсантів до участі у Всеукраїнських педагогічних змаганнях, вирішення організаційних питань.

Другим блоком семінару була робота за напрямом психологічної готовності конкурсантів до участі у змаганнях, проведена завідуючою обласним центром практичної психології та соціальної роботи при обласному управлінні освіти і науки Сумської ОДА Іриною Володимирівною Марухіною.

За словами Юрченко Оксани Михайлівни, учасника номінації «початкові класи»: «…емоційний настрій позитивний, хоча було багато переживань, проте існує і неймовірне бажання перемоги. І сьогодні ми отримали достатню кількість інформації у відповідях на свої запитання стосовно педагогічної діяльності, і дуже сподобалась настанова психологів. Матеріали, які ми представляємо на конкурс – це наробки декількох років роботи учителя, тому звести все в єдину роботу було не важко».

Тож побажаємо нашим учасникам максимального творчого прояву та перемог!
Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO