День п’ятий: турботи організаторів, зустрічі з ровесниками

27 березня 2014 року для наших учасників - день апеляцій. Члени апеляційної комісії виважено ставляться до кожної заяви учнів, бо їх завдання - визначення об’єктивності оцінювання робіт учасників під час олімпіади з фізики.

Поки працює комісія цікаво було дізнатися думки окремих членів оргкомітету. Голова оргкомітету, Інеса Пєсоцька, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації. За фахом учитель  фізики, яка з 1987  по 2002 роки віддала частину знань, вмінь, душі своїм учням, працюючи в школі, а потім, перейшовши на роботу в управління освіти і науки облдержадміністрації, продовжувала викладати погодинно ще 10 років. Вона, зокрема розповіла, що «для нас підготовка та проведення олімпіади - це не просто низка організаційних заходів. У листі Міністерства освіти і науки України до очільника Сумської області було зазначенощодо особистого сприяння в проведенні олімпіади з фізики. Щоденно на постійному контролі голови облдержадміністрації Володимира Шульги знаходиться хід проведення. Ще раніше, Сумщина гостинно приймала учасників заключного етапу олімпіад з права та трудового навчання, де ми показали високий організаційний рівень. Тож, недаремно, наша область визначена для проведення саме олімпіади з фізики, олімпіади, яка вимагає потужної матеріальної бази для виконання всіх завдань її учасниками. Для мене особливо приємно приймати своїх колег - фізиків, побачититих, із ким не мала змоги зустрітися тривалий час. Особисто, 26 березня 2014 року, спостерігала за проведенням демонстраційного туру та констатую зростання рівня фізичних знань учнів, завданнястають з кожним роком усе складнішими».

Ігор Медведєв, заступник голови оргкомітету, в.о.ректора Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відмітив, що «нам вдалося наблизити атмосферу олімпіади з фізики до «домашньої». Проведені для наших гостей екскурсії містом та відвідування провідних навчальних закладів обласного центру справили на них приємне враження. Понад 50 працівників нашого навчального закладу задіяні в проведенні олімпіади. Сподіваюсь, наші гості повезуть із собою не тільки спогади, сувеніри, а й натхнення від перемоги, участі та гарну згадку про наш гостинний край».

Лариса Тихенко, член оргкомітету, директор Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю поділилася своїми враженнями про учасників: «під час проведення квесту діти показали високу ерудованість. Приємно вражена тим, що вони багато знають про Сумщину.  Переконана, що саме такі таланти – це майбутня еліта України».

Лариса Павловська, член оргкомітету, провідний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації, людина, яка щоденно тримає руку на пульсі цієї олімпіади, розповіла нам про її  специфіку наступне: «Підготовка до проведення олімпіади розпочалася ще у вересні минулого року. До м.Суми двічі приїжджав Борис Кремінський, заступник голови оргкомітету, старший науковий співробітник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, щоб пересвідчитись, які умови будуть створені для роботи та відпочинку учнів, керівників команд, членів журі під час проведення інтелектуальних змагань  У понеділок та середу на цьому тижні члени журі з 5 до 10 години ранку  визначали завдання  експериментального та демонстраційних турів. Що, та в якій кількості необхідно для їх проведення організаторів повідомляли в останній момент. Тому в стислі терміни ми  забезпечили учасників і  насінням гороху та пшениці, тенісними м’ячами, повітряними кульками, льодом тощо. Для учасників створено усі комфортні умови проживання в гуртожитку професійно-технічного навчального закладу».

Геннадій Мірошниченко, член оргкомітету, директор ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» відмітив, що для колективу це вже третя олімпіада Всеукраїнського рівня, яка проходить на базі навчального закладу. «Готувалися зустріти гостей завчасно і досить ретельно. Проведено великий обсяг поточних ремонтів у гуртожитку. Під час олімпіади злагоджено працює весь колектив ліцею. Поки ніяких нарікань не було, а це значить, що ми справилися з поставленим завданням –  змогли забезпечити  умови для роботи та відпочинку учасників олімпіади, керівників команд, членів журі. Наш кабінет фізики обладнаний усіма сучасними схемами, приладами та методичним матеріалом. Бачимо, в якому темпі працює команда членів журі, тож нехай такий конгломерат фізичних ідей поповнюється  тільки професіоналами. Учні-учасники – це маленькі зірочки, які  мають стати великими зірками на теренах нашої країни».

У цей день цікавою та насиченою була програма для учасників олімпіади. Після проведення апеляцій для команд організовано зустрічі з однолітками в 13 кращих навчальних закладах м.Суми. Нашим гостям була запропонована цікава програма. Кожен навчальний заклад працював у цей день за окремою програмою. Учасники олімпіади та їх керівники відвідали музей історії альпінізму Палацу дітей та юнацтва; шкільні музеї Т.Г.Шевченка, грошей та Козацької бойової слави; здійснили мандрівку вулицями міста; взяли участь у культурно-розважальних програмах, годинах розваг, командних, інтелектуальних та ділових іграх; зустрічах у форматі «круглий стіл» та із лідерами учнівського самоврядування в форматі Openspace «На гостини до ШУР»; психологічних тренінгах: «Формула успіху: у кожному шансі – криза, у кожній кризі – шанс»,  «Я і ми»; майстер-класі з виготовлення виробів у техніці оригамі тощо.

Завершилися олімпіадні змагання. Цікавим був відпочинок усіх наших гостей у передостанній день олімпіади.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO