СУМЩИНА ВІТАЄ ЮНИХ ФІЗИКІВ ІЗ УСІЄЇ УКРАЇНИ!

23 березня 2013 року урочисто розпочався ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики для учнів 8-11 класів навчальних закладів України. До м.Суми  приїхало 146 учнів,  28 керівників команд, 48 членів журі та 14 членів оргкомітету зустріли організатори.

За словами Бориса Кремінського, старшого наукового співробітника Інституту інноваційних технологій і змісту освіти,  «це  51 олімпіада з фізики, минулого разу фізиків Суми зустрічали 2004 року. Кожного року виникають якісь складнощі, але процес іде організовано, за планом, і цьогоріч  учасники та члени журі мають лише позитивні налаштування на плідну роботу».

Далі Борис Кремінський додав, що у складі журі«провідні науковці, вчителі, теж провідні, методисти – це дуже важливо – програма змінюється і науковці зв’язані з практиками через методистів. Вчителів досить багато –   майже всі вони заслужені. Дуже багато докторів – фізичних, математичних, педагогічних наук, журі фахове, постійно змінюється, є зовсім молоді, але є члени, що працюють багато років. Намагаємося запрошувати до журі тих, хто сам брав участь в олімпіадах – всеукраїнських та міжнародних, таким чином, ми бачимо наступність поколінь».

Канікулярний період, який розпочинається з 24 березня, учасники олімпіади проведуть в цікавій, проте складній і відповідальній роботі. Вже наступного дня вони виконуватимуть завдання теоретичного туру. Окрім випробувань програма включає й відвідування культурно-історичних пам’яток міста, спілкування з учнями та екскурсії до навчальних закладів. Маємо надію, що не одне прізвище із списку учасників прославить Україну на світовому рівні як колись Борис Грабовський – син видатного поета, прабатько телебачення; Сергій Корольов, конструктор, розробник безпілотних літальних апаратів; Іван Полюй – молекулярний фізик; Микола Пильчиков, винахідних сейсмографа та засновник ядерної фізики; фізики – наші земляки – Абрам Йоффе, Борис Лазарєв, Йосип Шкловський.

 
     
 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO