Участь у роботі круглого столу

Методист навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти Сумського ОІППО Черних О.В. 20 березня 2014 року взяла участь у засіданні круглого столу на тему «Стан навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу в ЗНЗ». Захід був організований відділенням моніторингових досліджень освітньої галузі Інституту інноваційних технологій та змісту освіти України у рамках Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014» і відбувся у «КиївЕкспоПлаза».

На круглому столі розглядались проблеми та перспективи моніторингу якості освіти, мета та завдання моніторингового дослідження стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу в ЗНЗ.

Обговорювалось навчально-методичне забезпечення предметів природничо-математичного циклу, у тому числі оснащення кабінетів зазначеного циклу предметів засобами ІКТ та ІКТ-компетентність вчителів-предметників.

Черних О.В., як регіональний координатор моніторингового дослідження державного рівня щодо стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу у загальноосвітніх навчальних закладах, взяла участь в обговоренні результатів І етапу дослідження.

У 2014-2015 навчального році загальноосвітні навчальні заклади області братимуть участь у ІІ етапі моніторингу.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO