Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з інформатики NetOI-2013

15 лютого 2014 року на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми відбувся фінальний (real-time) тур відкритої Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з інформатики NetOI-2013 загальною тривалістю 5 годин.

У фінальному етапі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів України, що набрали прохідний бал у попередніх турах змагань. Згідно з «Положенням про Всеукраїнські інтернет-олімпіади» переможці інтернет-олімпіади отримують право на участь у 4 етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики (понад квоту області).

Всього в олімпіаді змагалось 570 учасників з усіх регіонів України. До фінального (четвертого) «real-time» туру було допущено 133 школяра, з яких 8 осіб – представники від Сумської області – учні Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 м. Суми (3 особи), Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми (3 особи), Олександрівської гімназії Сумської міської ради (1 особа) та Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кролевецької районної ради (1 особа).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO