У відрядження - за досвідом і враженнями

Відповідно до навчально-тематичного плану підвищення кваліфікації педагогічних кадрів Сумщини на 2014 рік  з 20 січня 2014 року розпочато виїзні експрес-курси підвищення кваліфікації учителів різних спеціальностей за програмою  «LearnІn  Smart – навчання».
Що для кожного – відрядження? Для кожної окремої людини це щось особливе. Можливо, хтось пригадує різноманітні зустрічі, заняття, сумки, умови поселення…
Ми, тренери Діана Пінчук та Людмила Івашина 20.01.2014 по 24.01.2014 року проводили  нові курси за програмою  «Learnin Smart – навчання»  на базі Конотопського районного методичного кабінету, а саме Попівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Це мальовничий край з працьовитими вчителями, здатними легко опановувати сучасні інформаційні технології. До цієї школи приєдналися і  вчителі Попівського НВК та вчителі Вирівської загальноосвітньої школи I-III ступенів.
Нас гостинно зустріла методист районного методичного кабінету Інна Приймак (до речі, випускниця магістратури Сумського ОІППО, що особливо приємно). Ми познайомилися із закладом, педагогічним колективом і почали працювати за новою програмою у комп’ютерному класі.  Разом зі слухачами ми познайомилися з програмою Smart  Notebook 11 версія, навчилися створювати фрагменти уроку щодо використання інтерактивної дошки. Учитель інформатики Ярослав Костирко плідно нам допомагав у завантаженні цієї програми на всі робочі комп’ютери. На заняттях учителі мали можливість спробувати працювати із інтерактивною дошкою Smart Board, яка знаходиться у кабінеті математики. Більшість учителів працювали з дошкою вперше. Директор школи Ірина Забіяка також була слухачем наших курсів.
На базі Попівської загальноосвітньої школи I-III ступенів 24 січня 2014 року відбулися захист  фрагменту уроку з використанням інтерактивної дошки та урочисте вручення сертифікатів слухачам, що успішно закінчили курси підвищення кваліфікації за програмою «Learnin Smart – навчання».
Слухачі були так вражені, що навіть створили мультиплікаційний ролик http://goanimate.com/videos/0sNucapG0RQA.
Другий тиждень з 27по 31 січня ми проводили експрес-курси за програмою  «Learning Smart – навчання» на базі Конотопського міського методичного кабінету, а саме Конотопської гімназії. Нас тепло зустріла методист міського методичного кабінету Тамара Оніщенко.
На сьогодні Конотопську гімназію очолює молода перспективна директорка  Юлія  Баранник, яка, звичайно, була слухачем наших курсів. Дуже приємно працювати і творити в гімназії, бо зразу відчувається атмосфера довіри і тепла в колективі. Не дивлячись на міцні морози, працювали слухачі завзято. Якщо в понеділок відчувалася деяка недовіра в оволодінні цією програмо, то вже в п’ятницю, при демонстрації своїх досягнень ми побачили, що очі у всіх горять, з’явилося бажання не зупинятися на досягнутому. Ми почули багато приємних слів в адресу нашого навчального закладу і експрес-курсів як в  усній, так і у віршованій формі.
На курсах також навчалася Оксана Юрченко, переможець обласного етапу Всукраїнского конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Учитель початкових класів».
Разом з групою створили мультфільм на тему «Техніка безпеки роботи за комп’ютером» http://goanimate.com/videos/00G1G70KSwHc
Загалом, висновки слухачів підвищення кваліфікації нас вразили і приємно порадували: вони з’ясували та  дізналися багато нового, цікавого. Слухачі дізналися про різноманітні можливості, які у них з’являються при використанні SMART Board – розумної дошки. Використовуючи це «чудо техніки» на занятті, вчитель позитивно впливає на пізнавальну активність учнів, підвищує мотивацію. На сьогоднішній день інтерактивні дошки можна застосовувати на будь-яких уроках, адже така дошка лише розширює можливості подання інформації. В деяких випадках інтерактивна дошка SMART Board може стати гарним помічником, наприклад, при індуктивному методі викладання, коли учні приходять до тих або інших висновків, опрацьовуючи отриману інформацію.
Отже, інтерактивна дошка – це цінний інструмент для навчання. Застосування інтерактивних дошок у сфері освіти відкриває безліч додаткових можливостей, а експрес-курси дають широкі можливості для впровадження інноваційних програм, комп'ютерних та інформаційних технологій, підвищують роль слухачів, як суб’єктів освітньої діяльності.
На нашу думку, будь-яке відрядження розвиває творчу ініціативу науково-педагогічних працівників Сумського ОІППО, дає можливість познайомитися не тільки з навчальними закладами області, педагогічними працівниками,  культурою, традиціями закладів, а й зі звичаями та обрядами всього краю,  визначними місцями міста або сільської місцевості, знайомство і спілкування з людьми, які проживають на цій місцевості.
Ми дуже вдячні адміністрації нашого закладу за те, що дали нам можливість працювати і виконувати свої посадові обов’язки поза місцем постійної роботи, а саме вивчати досвід і навчати учителів різних спеціальностей Конотопського краю за програмою LearnIn Smart навчання .
З відрядження поверталися сповнені позитивних вражень та нових ідей.
Відрядження у нас ще не закінчуються, ми будемо жити і працювати на Конотопщині, з 03 о 07 лютого року будемо зустрічатися з педагогічними працівниками Конотопської ЗОШ № 2.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO