Свято рідної мови відбулося

Незважаючи на примхи зими, 25 січня 2014 року, на базі ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти», відбувся підсумковий (загальнонаціональний) етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Проведення цього інтелектуального змагання, названого іменем Петра Яцика – українського патріота і відомого мецената, який прикладом свого життя продемонстрував невичерпні можливості людського духу, стало уже традиційним.

У конкурсі взяли участь 26 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 10 учнів професійно-технічних навчальних закладів та 15 студентів вищих навчальних закладів Сумської області.

Святковий настрій для учасників, гостей створювали творчі колективи закладів освіти. Завітали привітати учасників: Анатолій Тронь, тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та його колега, В’ячеслав Бершов, заступник начальника управління освіти і науки – начальник координації діяльності вищих навчальних закладів та закладів професійно-технічної освіти.

Уповноважений представник Ліги українських меценатів фінального етапу конкурсу, голова Сумської обласної організації Спілки письменників України Олександр Вертіль закцентував увагу присутніх на тому, що, беручи участь у конкурсі знавців рідної мови імені Петра Яцика, учасники засвідчують глибоку повагу до своєї держави, народу й рідного краю, демонструють шану й любов до українського слова. Адже мета конкурсу – утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, виховання шанобливого ставлення до культури і традицій українського народу.

З підвищеними емоціями після нагородження та невеличким хвилюванням учасники зайняли свої місця в аудиторіях та приступили до виконання завдань з української мови четвертого етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. І хочеться вірити, що в майбутньому юні знавці солов’їної мови будуть навчати української, спілкуватися українською, бо усвідомлюють значення мови в своєму житті, бо ростуть достойними нащадками своїх дідів-батьків.

Результати підсумкового (загальнонаціонального) етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика будуть оголошені у квітні 2014 року.

Головне, як говорять, – не перемога, а участь у цьому конкурсі, бажання знати свою мову, володіти нею в повному розумінні цього слова. А це – справа майбутнього нашої держави. Бо без нації немає держави, а без мови не може бути повноцінної нації!


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO