Інформація про участь педагогічних працівників дошкільної освіти Сумської області у вебінар-семінарі «Робота з особливими дітьми дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах»

    28 листопада 2013 року, під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебровського, відбувся перший Всеукраїнський вебінар-семінар з питань дошкільної освіти дітей з особливими потребами.

    На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 22.11.2013 № 1/9-837 «Щодо проведення вебінар-семінару для батьків та педагогів» та з метою участі у семінарі педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів області, батьківської громадськості, Сумським ОІППО на ім’я начальників управлінь, відділів освіти міськвиконкомів (міських рад), управлінь, відділів освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів надіслано інформаційний лист від 27.11.2013 № 972 про проведення даного вебінар-семінару.

    Взяли участь у вебінар-семінарі, який транслювався в режимі он-лайн на освітньому порталі «Педагогічна Преса»: Міщенко Лариса Борисівна, Фурман Олена Олександрівна, методисти Сумського ОІППО та педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів області: Кролевецького, Конотопського, Сумського районів, м. Глухов, м. Конотоп, м. Охтирка, м. Ромни, м. Суми, м. Шостка.

    Педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів області мали змогу почути думки та обговорити погляди науковців у галузі освіти та медицини, працівників дошкільних навчальних закладів України щодо особливостей роботи з дітьми дошкільного віку з особливими потребами. Зокрема, обговорити тематичні доповіді:

  • «Про взаємодію медиків, педагогів та батьків у комплексній допомозі дітям з особливими потребами»

(доктор медичних наук, професор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика – Чуприков Анатолій Павлович);

  • «Нові діти: причини аномальної поведінки сучасних дошкільників»

(директор Центру лікувальної педагогіки, нейропсихолог –

Яковенко Олена Степанівна);

  • «Досвід роботи з дітьми з аутизмом. Практичні рекомендації»

(директор Міжнародної громадської організації "Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму "Дитина з майбутнім" – Рибченко Лариса Костянтинівна);

  • «Психолого-педагогічна корекційна робота з дітьми дошкільного віку в Благодійній організації «Школа-сходинки»

(голова правління Благодійної організації «Школа-сходинки» –- Андреєва Наталія Сергіївна);

  • «Спеціальна методика формування самоконтролю розумововідсталих дошкільників»

(доктор психологічних наук, професор Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова - Шульженко Діна Іванівна);

  • «Особливості використання альтернативних засобів комунікації в корекційно-розвивальній роботі з дітьми з тяжкими порушеннями мовлення (на прикладі Бліс-системи)»

(докторант кафедри логопедії Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова – Мартиненко Ірина Володимирівна);

  • «Організація роботи з дітьми з вадами зору та синдромом Дауна у дошкільних навчальних закладах» (відео матеріали школи-дитячого садка «Пізнайко» та дошкільного навчального закладу № 291 міста Києва)

(заступник директора департаменту – начальник відділу Міністерства освіти і науки України – Панасюк Тамара Вікторівна).

Матеріали вебінар-семінару розміщено на освітньому порталі «Педагогічна Преса».


Інформацію підготувала

методист Сумського ОІППО з
дошкільної освіти Л.Б. Міщенко

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO