Участь у роботі І МІЖНАРОДНОЇ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Історико-краєзнавче дослідження: традиції та інновації»

    29-30 листопада 2013 року науково-педагогічні працівники Сумського ОІППО взяли участь у роботі І МІЖНАРОДНОЇ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Історико-краєзнавче дослідження: традиції та інновації», яка відбулася на базі історичного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка у м. Суми.
   На конференції були присутні іноземні гості – викладачі Курського державного університету, Гюмрійського державного педагогічного університету, Могилевського державного університету.

   Від Сумського ОІППО на конференції виступили: Медведєв І.А., кандидат державного управління, доцент, в.о. ректора Сумського ОІППО з доповіддю «Ідея університету: історико-краєзнавчий аспект»; Ніколаєнко С.П., старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін з доповіддю «Педагогічні можливості мережевого проекту «Сумські літописи» для вчителів історії»; Драновська С.В., методист науково-методичного відділу, тема виступу «Розвиток умінь учнів у процесі навчання історії України в 60 – 90-рр. ХХ ст.»

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO