II Всеукраїнський форум сім'ї

22 листопада 2013р. у Київському міському будинку вчителя відбувся II Всеукраїнський форум сім'ї. Подію організував національний громадський рух «Україна за сім’ю».

Він зібрав у Будинку вчителя політиків, священнослужителів, вчених і громадських діячів.

Учасникам форуму надійшло вітання від Президента України http://www.president.gov.ua/news/29504.html

 На обговорення були винесені проблеми українського суспільства та сімейного руху. Присутні обговорювали, як зберегти цінності традиційної української родини на тлі новомодних західних тенденцій, які руйнують основні поняття звичного для нас способу життя. Відбулись дискусії з політиками, депутатами Верховної Ради України, ієрархами і представниками Церков, представниками освіти і науки, громадянського суспільства і корпоративних культур.

Після дискусії учасники заходу звернулись до Президента України з проханням створити Міністерство сім’ї та молоді, до парламенту - не допускати прийняття законів, які паплюжать інтереси традиційної родини.

 Крім цього відбулась робота по секціях «Державна сімейна політика», «Громадянське суспільство за сім’ю», «Церква за сім’ю», «Освіта за сім’ю», «Робота з ЗМІ», а також ухвалення резолюції форуму.

 Від Сумського ОІППО в роботі форуму взяла участь доцент кафедри ДУПМ, к.держ.упр. Луценко С.М.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO