ІІ ЕТАП ХІV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

golovnaНа виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.10.2023 № 1/16286-23 «Про проведення ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та згідно з наказом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 24.10.2023 № 420-ОД «Про проведення І та ІІ етапів ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році», 15.11.2023 у містах, районах, територіальних громадах Сумської області відбувся ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Метою конкурсу є сприяння підвищення рівня загальної мовної культури учнів; виховання почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Участь у конкурсі – добровільна.

Конкурс відбувся дистанційно, з дотриманням законодавства України в частині вжиття заходів безпеки, пов'язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

Цьогоріч у ІІ етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяли участь учні 41 територіальних громад області. Не брали участь учні з 10 територіальних громад.

Переможцям ІІ етапу бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO